Kangana Ranaut Aamir Khan'ın Türkiye'deki Hareketlerini Eleştiriyor!

Kangana Ranaut, görüşleri konusunda oldukça açık fikirli, bu yüzden çoğu kişi onu seviyor. Aktris şu anda Aamir Khan liderliğindeki Laal Singh Chaddha'nın başarısızlığından bahsediyor ve 'Boykot Bollywood' trendinin bununla hiçbir ilgisi olmadığını iddia ediyor. İddiaya göre, bugün onun canını sıkan, Aamir'in Hindistan'ı 'hoşgörüsüz' olarak nitelendirdiği yönündeki açıklamaları.
2015, Aamir'in Hindistan'ı hoşgörüsüz olarak nitelendirdiği için ülkede çok fazla ses getirdiği zamandı. Birçok ulusal krizden bahsediyordu ve ailesiyle birlikte bir güvensizlik duygusu hissettiğini iddia etmişti. Buna ek olarak, süperstar, o zamanki eşi Kiran Rao'nun da ülkeyi terk etmeyi önerdiğini açıklamıştı. Açıklamalar vatandaşları kızdırmıştı ve hatta birçoğu protesto etti ve Khan'ın ülkeyi derhal terk etmesini talep etti.
Kangana Ranaut bir etkinlikte Aaj Tak ile konuştu ve Aamir Khan'a seslenerek, "Süper yıldızların her türlü ayrıcalığı var. 2 crore değerinde bir iş için 200 crore alıyorlar. Ekonomi uçuşlarının yapılabileceği yerler için charter planları alıyorlar. Aamir Khan'a gelince, özel olarak boykot kültüründen bahsetmiyorum ama genel olarak millet bir gerilim yaşarken Türkiye bize karşı bir şeyler yaptı. Ama siz oraya gittiniz ve onlara onay verdiniz ve fotoğraflara çıktınız. Ülkemizi dünyanın gözü önünde hoşgörüsüz ilan ettiniz ve itibarımızı zedelediniz.'' dedi.
Kangana Ranaut daha sonra, ''Bu kişisel bir kriz. Hintli olmaktan utanıyorsun, iğreniyorsun.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?