Kareena Kapoor Khan Alia Bhatt'ın En Büyük Destekçisi

Gangubai Kathiawadi ve RRR gibi başarılı projelerin ardından Alia Bhatt şu anda doğum izninde. Aktris, 6 Kasım'da kızını kucağına aldı ve Ranbir Kapoor, hastaneden çıkarken küçük bebeği tutarken görülmüştü. Şimdiki haberimizde sizlerle, Kareena Kapoor Khan'ın yeni anneyi aktif olarak desteklediğini paylaşıyoruz.
Çoğu kişinin bildiği gibi, Alia tüm hayatı boyunca Kareena'ya hayran kaldı. Highway yıldızı, Ranbir ile çıkmaya başladığında, her iki hanımı birbirine yakınlaştırdığı için işler kesinlikle değişti.
Şimdi Bollywood Life tarafından hazırlanan bir rapor, Kareena Kapoor Khan'ın bir telefon kadar uzakta olduğunu ve Alia Bhatt'a gerekli tüm tavsiyeleri verdiğini iddia ediyor. Yeni 'anne' her zaman Bebo'ya hayranlık duydu.
"Kareena ve Alia bebek konuşmaları üzerinde büyük zaman harcıyorlar, Alia'nın ilki olduğu için bebeğe ve özellikle de kendine nasıl bakılacağına dair tüm ipuçlarını alıyor, çünkü şu anda bebeğin en çok ona ihtiyacı var.'' 
Ayrıca Kareena Kapoor Khan'ın biricik kuzeni Ranbir Kapoor'u sevdiği ve ailedeki 'dedikoducu' kişiler oldukları da çok iyi biliniyor. Onların uyumu Koffee With Karan'da da her zaman görülmüştür.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?