Kartik Aaryan Film Yüzünden Sıkıntılı Geceler Geçiriyormuş

Kartik Aaryan, yaklaşan filmi 'Freddy' nedeniyle rahatsız edici geceler geçirdiğini ancak daha büyük resme odaklanmanın önemli olduğunu ve film çekimleri sırasında günlük aktivitelerini kısıtlamaya çalıştığını söyledi. Siz de farkında mısınız bilmiyorum ama Kartik son zamanlarda hep manşetlerde. Bu onun için çok önemli olmalı. Açıkçası ben seviniyorum. Neyse. :)
''Filmi çekerken kelimenin tam anlamıyla Freddy'nin dünyasında yaşadım. O kafa boşluğunda kalıp sete gidip performans sergilemek benim için önemliydi. 'Freddy' yüzünden rahatsız edici geceler geçirdim ama daha büyük resme odaklanmak önemliydi ve Freddy'yi çekerken filme ve karaktere odaklanabilmek için normal faaliyetlerimi kısıtlamaya çalıştım.'' diyor.
"Sonra, beni kendime getiren ve tekrar gerçekliğe ve normale dönmeme yardımcı olan arkadaşlarım ve ailemle yakın ilişkiler kurdum."
Kartik'in en çok beklenen Freddy filmi, minyatür uçaklarıyla oynamayı seven ve sahip olduğu tek arkadaşı evcil kaplumbağası 'Hardy' olan utangaç, yalnız ve sosyal açıdan beceriksiz Dr Freddy Ginwala'nın yolculuğunu konu alıyor.
Disney+ Hotstar yakında çıkacak olan tüyler ürpertici romantik gerilim filmi 'Freddy'yi duyurdu. Yapımcılığını Balaji Telefilms Ltd, NH Studioz ve Northern Lights Films'in üstlendiği, yönetmenliğini Shashanka Ghosh'un üstlendiği, başrollerini Kartik Aaryan ve Alaya F.'nin paylaştığı film, 2 Aralık'ta vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?