Katrina Kaif'in Evindeki En Değerli Şey Bakın Neymiş?

Katrina Kaif, ilk kez bir hayalet rolünü oynadığı korku-komedi PhoneBhoot'un vizyona girmesine hazırlanıyor. Çıkış tarihi yaklaşırken, oyuncu geniş bir tanıtım çılgınlığı içindeydi. Yakın zamanda yaptığı bir etkileşimde, ona evindeki değerli şey hakkında soru soruldu ve verdiği yanıt kesinlikle VicKat hayranlarının "vay be" demesine neden oldu.

Katrina Kaif'e geçtiğimiz günlerde Instagram canlı oturumunda evindeki en değerli şey sorulduğunda, oyuncu buna 'en değerli şey benim kocam' diyerek yanıt verdi (kocişkom diye çevirmemek için tutuyorum kendimi). Tepkisi, özellikle çift arasındaki romantizmi seven hayranlardan çok güzel tepkiler aldı. Vicky Kaushal ve Katrina, geçen yıl Aralık ayında Rajasthan'da evlenene kadar ilişkilerini bir sır olarak saklamışlardı. Çift ayrıca ilk Diwali'lerini kutladı ve son zamanlarda şehirde birçok yere de katıldı. Birlikte görünüşleri, güzel kimyalarına hayran oldukları için hayranlardan çok fazla övgü aldı.
Duygusal yanıtı veren oyuncu, "Sahip olduğum değerli şeyler kitaplarım olacak." diyerek de yanıtına devam etti. Katrina tam bir kitap kurduymuş meğer.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.