Kendisini Övüp Filmini Saçma Bulduğunu Söyledi!

Jaya Bachchan, her konudaki yorumları ve açıklamaları nedeniyle sık sık manşetlere çıktı. Kıdemli aktris, dürüst ve cesur fikirleriyle tanındığından, Shah Rukh Khan'ın Happy New Year filmini 'saçma' olarak nitelendirerek herkesin dikkatini çekti.
Mumbai Edebiyat Festivali'nin 'Edebiyatın güncel sinemayı bilgilendirmedeki başarısızlığı' oturumunda Jaya Bachchan, Happy New Year'ı oğlu Abhishek Bachchan nedeniyle izlediğini açıkladı. Yapımcılara ve ana oyunculara incelemesinden bahsettiğini ve Shah Rukh Khan'ın esprili eleştirisiyle hazır olduğunu hatırlamaya devam etti.
Jaya Bachchan'ın, "Kamera önünde böyle aptalca davranabiliyorsa eğer, harika bir oyuncu olduğunu söyledim. Bugünlerde filmlerde yapılanların bir parçası olamam ve bu yüzden artık film yapmıyorum. Ben yapamadım ama o bunu çok özgürce yaptı; etkilendim. Tabii gidip filmin yapımcısına ve başrol oyuncusuna bundan daha saçma bir film izlemediğimi söyledim.'' Beğendin mi beğenmedin mi bir türlü anlayamadım Jaya abla.
Jaya Bachchan ayrıca Shah Rukh Khan'ın esprili yanıtıyla hazır olduğunu açıkladı ve "O çok hızlıydı... inanılmaz bir adamdı. Bana, 'Jaya teyze, bu film Amar Akbar Anthony'den daha saçma değil' dedi. Eğlenceli olabileceğini söyledim. Amar Akbar Anthony, izlemeyi sevdiğim bir film… gülmek istiyorsanız, tiyatroda izlediğiniz hiçbir şeyi eve geri götürmezsiniz.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?