Kızlarının Adını Paylaştılar!

Alia Bhatt, 6 Kasım 2022'de kız bebeğini doğurup annelik yolculuğuna adım attıktan sonra açıkça hayatının en güzel anlarını yaşıyor. Ranbir Kapoor ile evliliklerinden sonraki iki ay içinde hamilelik haberlerini dünyaya duyurmuşlardı. Halktan epeyce yargılama gelse de, yeni evli çift onları dikkate almadı.
Alia Bhatt ne olursa olsun, milyonlarca hayranını her türlü güncelden haberdar etmek için platformlarında paylaşım yapıyor. Ancak, Alia Bhatt anne olduğundan beri biraz sağduyulu oldu. Şimdi, bir süre önce, Raazi aktrisi Instagram hesabına gitti ve eşi Ranbir Kapoor ve küçük kız bebekleri ile birlikte ilk aile fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı paylaşan yeni anne, kızının ismini de açıkladı.
Resimde, Alia, Ranbir ve tatlı bebek, bulanık olarak görülebilirken, üzerinde bebeğin adının yazılı olduğu sevimli küçük bir forma odakta görülebiliyor. Resmi paylaşan Alia Bhatt, ''Raha adının (bilge ve harika bir baba tarafından seçilmiş) çok güzel anlamları var… Raha, en saf haliyle ilahi yol anlamına gelir, Swahili'de Joy, Sanskritçe'de Raha'dır. Bangla'da - dinlenme, rahatlık, rahatlama. Arapça'da barış aynı zamanda mutluluk, özgürlük ve mutluluk anlamına gelir. Ve adının hakkını vererek, onu kucağımıza aldığımız ilk andan itibaren - biz bunların TÜMÜNÜ hissettik! Ailemize hayat verdiğin için teşekkürler Raha, sanki hayatlarımız daha yeni başlıyormuş gibi geliyor.'' açıklamasını yazdı. Ben beğendim açıkçası. Hayırlı uzun ömrü olsun.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?