Kriti Sanon Varun Dhawan'ın En Gıcık Özelliğinden Bahsediyor

Aktris Kriti Sanon, "Bhediya" rol arkadaşı Varun Dhawan'ın telefon görüşmekerinde konuşmanın başında veya sonunda "merhaba" veya "güle güle" demediği için bunun çok gıcık olduğunu açıklıyor.
IMDB'nin Birbirlerine Her Şeyi Sor başlıklı bölümünde Varun ve Kriti, birbirlerine olan düşkünlüklerini ve birlikte ilk filmleri olan 'Dilwale'den bu yana ikisinin oyuncu ve arkadaş olarak nasıl ilerlediklerini anlattılar.
Varun'un can sıkıcı alışkanlığından bahseden Kriti Sanon, ''Beni biraz rahatsız eden bir şey var, telefonda konuşurken 'merhaba' falan, hiçbir şey demiyor. Sadece ‘Evet?’ diyor. Ya birisi seni aradı ya da başka bir şey yapman gerekiyor. Güle güle demiyorsun, sadece 'Tamam, seni sonra arayacağım' diyorsun. Ve o beklenen arama asla gelmiyor! Başında ve sonunda çok bağımsız bir konuşma gibi. Mesela bazen hoşçakal demez ve öylece ortadan kaybolursun.''
Varun Dhawan, Kriti Sanon'un onun hakkındaki ilk izlenimini sorduğunda Kriti, "Biraz flört ediyor gibiydin. Gerçekten, senin çok, çok bariz bir şekilde yüksek enerjin olduğunu hissettim. Çok konuşkan. Tatlı ama cilveli.'' diyor.
Varun, Kriti ile ilgili en sevdiği şeyi açıkladı: "Seni bir insan olarak sevmeye başladığımdan beri pek çok özelliğin var ama bence seninle ilgili en iyi özelliklerden biri, konu insanlara geldiğinde çok temiz bir kalbe sahip olman."
Kriti ayrıca çiftin birlikte ilk filmlerinden bu yana nasıl geliştiğinden de bahsetti.
''Dilwale aracılığıyla başlangıçta gerçekten arkadaş olmadığımızı hissediyordum. Çekimin sonlarına doğru daha yakın arkadaş olduk. Ve sonra promosyonlar sayesinde, bence çok daha fazla bağ kurduk. Bu pek nadiren olur ama altı yıldan sonra seninle çalışıyorum ve hala yakın arkadaş kaldık ve aslında daha da güçlendik. Çok sık olan bir şey değil.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?