Oyuncunun Doğum Gününde Yayınlamak Çok Büyük Bir Baskı!

Yetenekli yönetmen Siddharth Anand, Pathaan'ın fragmanını gizlice yayınlamanın arkasındaki fikrin Shah Rukh Khan'ın doğum gününü dünya çapında sayısız hayranıyla kutlamak olduğunu söylüyor. Yash Raj Films'in görsel olarak muhteşem aksiyon macerası Pathaan, Aditya Chopra'nın casus evreninin bir parçası ve içinde ülkenin en büyük süper yıldızları Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham var.
Siddharth şöyle diyor: "Pathaan'a bir göz atma çılgınlığı emsalsizdi. Uzun, çok uzun bir süre sonra, gerçek ve organik bir film için çılgınca söylentiler var. Ve hepsi bu tek adamın süper yıldızlığı sayesinde - Shah Rukh Khan elbette. Hayranları, ki milyonlarcasından bahsediyoruz, ona ve filmine sadece bir göz atmak için yaygara koparıyorlar. Ve böylece Pathaan'ın tanıtımını yapmak için SRK'nin doğum gününden daha iyi bir gün olamaz!" 
Yönetmen şunları ekliyor: ''Gerçekten de onlarca yıldır izleyicilerin kalplerini ve zihinlerini yönetiyor ve Pathaan dört uzun yıl aradan sonra onun beyaz perdeye dönüşünü işaret ediyor. Bu yüzden doğum gününde hepsini şaşırtmaya karar verirken, üzerimizdeki tüm bu yayın baskısı çok büyüktü.''
Siddharth, hayranların büyük beklentileri göz önüne alındığında, Pathaan'ın fragmanının beklentileri karşılaması gerektiğini söylüyor. ''Filmin ilk büyük varlığını yayınlamak için onun doğum gününü seçmemizin yanı sıra Pathaan'dan bir şeyler görmek için beklemelerini haklı çıkaran bir şey yapmak zorunda kaldık! Aynı zamanda hem muhteşem hem de akılda kalıcı olmalıydı ve Pathaan'ın fragmanına tanık olduğumuz inanılmaz tepki göz önüne alındığında, hayranları çok mutlu etmeyi başardığımızı düşünüyorum."
''Bizim için Pathaan sadece bir film değil, Hint sinemasının gördüğü tüm zamanların en büyük ekran ikonlarından biriyle en büyük aksiyon gösterisini yapmayı hedeflediğimiz bir duygu. Fragman, 25 Ocak 2023'te beyaz perdede bu vaadi yerine getirmek için sadece bir başlangıç!''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?