Pankaj Tripathi Neden Hint Filmleriyle Sınırlı Kaldı?

Pankaj Tripathi, (Luka Chuppi filmindeki karakterinin kankam olmasını istediğim adam) şu anda Bollywood'da en iyi aktörler arasında. 46 yaşındaki oyuncu, her türlü rolü zahmetsizce üstlenmesiyle tanınıyor ve onu ekranda izlemek tam bir zevk. Böyle bir yetenekle, oyuncunun Güney filmlerinin bir parçası olmadığına inanmak gerçekten zor. Çünkü popüler oyuncuları yalnızca Hintçe dilindeki filmlerde değil, aynı zaman Güney filmlerinde görüyoruz. Pankaj bey ise neden Güney filmlerinde oynamadığı hakkında görüşlerini paylaşıyor.
Hepimizin bildiği gibi, Güney film sektörü her köşeden kabul görüyor. Güneyde birkaç Bollywood oyuncusunun boy gösterdiğini gördük. Pankaj'a bile birkaç kez teklif götürülmüştü ama oyuncu her seferinde filmleri reddetti.
Goa'da düzenlenen Uluslararası Hindistan Film Festivali'nde konuşan Pankaj Tripathi, Güney'den gelen çok sayıda teklifi reddettiğini açıkladı. ''Dil benim için bir engel olmasa da Hint sinemasını tercih ederim. Bunun nedeni Hintçe dilini daha iyi anlıyorum, duygularını ve nüanslarını daha iyi anlıyorum, bu konuda rahatım.''
Pankaj Tripathi, Hintçe dilindeki rahatlığının elinden gelenin en iyisini yapmasını zorlaştıracağını düşünüyor. Mimi aktörü, "Hollywood'u geçin, Telugu ve Malayalam film yapımcılarından bile teklifler alıyorum ama bu filmlerin hakkını veremeyeceğim çünkü o dili konuşamayacağım." dedi. Hatırlarsanız Katrina da başta Hintçeyi çok bilemezdi, ama zamanla alıştı. Bilmem, aklıma geldi değineyim dedim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?