Pathaan 2 Mi Geliyor?

2 Kasım'da - Shah Rukh Khan'ın 57. doğum günü vesilesiyle Pathaan'ın yapımcıları çok beklenen filminin fragmanını yayınladılar. Yapımcılığını YRF'nin üstlendiği bu aksiyon-gerilim, SRK'nin Aanand L. Rai'nin Zero'dan (2018) bu yana beyaz perdede başrol oyuncusu olarak geri dönüşünü işaret ediyor. Khan şu sıralar heyecan verici bir kadroya sahipken Pathaan 2 için umutlarını açığa vurarak doğum gününü hayranları için daha da özel kıldı. Senden hızlısı mezarda kral.
Çarşamba günü hayranlarıyla etkileşime girerken, Bollywood'un kralı hayranlarından Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrollerini paylaştığı filminin başarısı için dua etmelerini istedi.
Bandra'da doğum gününde düzenlenen özel bir hayran etkileşimi sırasında Shah Rukh Khan, Pathaan 2'nin olasılığı hakkında konuştu – 'SRK Günü' adlı etkinlikte hayranlarla etkileşim kurarken, hayranlarından yakında çıkacak filmin başarısı için dua etmelerini istedi. 
Pinkvilla tarafından bildirildiği üzere Shah Rukh Khan, ''Lütfen Pathaan'ın devamını çekmemiz için dua edin. Umarım herkes beğenir. Hepimiz film için çok çalıştık. Deepika, John, Siddharth Anand ve Adi için, filmin çok iyi olması ve ikinci bölümle çıkması için dua etmenizi diliyorum, böylece devam filmi üzerinde hızla çalışmaya başlayabiliriz.'' Daha ne desin bu adam yahu!