Pathaan Yayınlanır Yayınlanmaz Tiger 3 İçin Kollar Sıvanıyor

Hindistan'ın en büyük yapım şirketi Yash Raj Films'in sorumlusu Aditya Chopra, izleyiciler için bir aksiyon gösterisi olacak casus evren konseptiyle en büyük Hint serisini kuruyor. Pathaan, Tiger ve War, benzeri olmayan bir teatral deneyime dönüşen bu casus evreninin üç önemli parçası.

Salman Khan'ın Tiger olarak Pathaan'da görüneceği doğrulanırken, şimdi Shah Rukh Khan'ın akıllara durgunluk veren bir sekans için Tiger 3'te görüneceği bilgisini doğruladık.
''Shah Rukh Khan, Pathaan yayınlandıktan hemen sonra Tiger 3 için çekim yapacak ve böylece Tiger serisindeki varlığını doğrulayacak. Aditya Chopra'nın casus evreninde SRK, Salman ve Hrithik'in yolları casus evreninin büyük finalini oluşturmak için sürekli olarak kesişecek. Salman Pathaan'da görünecek olsa da, şimdi SRK Tiger 3'te de görülecek ve Pathaan'ın 25 Ocak 2023'te piyasaya sürülmesinden hemen sonra bu heyecan verici bölümü çekmek için kapsamlı bir çekim programı planlanıyor.'' deniyor.
Kaynak, ''Bu, Pathaan ve Tiger'ın çok önemli bir sahne için bir araya geldiği, kitlesel olarak monte edilmiş bir aksiyon dizisi olacak. Bu aynı zamanda izleyicilerin seveceği büyük bir sinema anı da olacak. Casus evreni lezzetli bir şekilde heyecan verici hale geliyor çünkü en büyük süper yıldızları perçinlemede bir araya getiriyor. Şimdi tüm gözler Hrithik Roshan'ın casus evrenine ne zaman gireceği üzerinde." diye ekliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?