Priyanka Chopra Yeni Bir Projede Yer Alacak Mı?

Priyanka Chopra Jonas'ın herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yok. Yıllar içinde olağanüstü oyunculuk becerileri, harika dans hareketleri ve göz alıcı bakışlarıyla kalplerimizi kazanan küresel bir diva haline geldi. Profesyonel çabalarının yanı sıra, kişisel cephesinde, hayatının aşkı ve Hollywood şarkıcısı Nick Jonas ile dünya evine girdi ve şimdi güzel çift, Malti adında güzel bir kıza ebeveyn oldu.
Sadece Hindistan'da değil, Priyanka Hollywood'da da yoluna devam etti ve birçok film ve dizide yer aldı. En son Matrix Resurrection filminde görüldü ve Citadel için de çekim yaptı.
Şimdi, Priyanka Chopra Jonas, 3 uzun yılın ardından nihayet Hindistan'a geldi. Ancak, raporlara göre, iş için burada. Bildirildiğine göre, buraya saç bakım markası Anomaly'yi piyasaya sürmek için geldi, ancak daha önce birlikte çalıştığı deneyimli yönetmenler Vishal Bharadwaj ve Sanjay Leela Bhansali ile filmleri tartışmak için de burada.
Priyanka Chopra Jonas'a yakın bir kaynak olan Pinkvilla ile yaptığı röportajda, "Priyanka'nın Vishal Bhardwaj ve Sanjay Leela Bhansali ile olan ilişkisi çok eskilere dayanıyor ve uzun süredir başka bir proje için işbirliği yapmak istiyorlar. Yönetmenler ayrıca Priyanka ile birkaç fikir ve hikaye paylaştılar ve bu gezi sırasında sohbetleri ilerletmek için onlarla buluşacak. Ancak bu çok uzun bir yolculuk değil ve planı, bu ziyaret sırasında elinden geldiğince misafir ağırlamak.'' Bakarız Priyanka'yı yeni bir projede görürüz, neden olmasın?