Rajkummar Rao ve Patralekhaa Çifti İlk Yıldönümlerini Kutluyor!

Bugün 15 Kasım'da Rajkummar Rao ve Patralekha 1 yıllık evlilik mutluluğunu tamamladılar ve sevimlilikleri baştan sona görünüyor. Çift birbirini yaklaşık on yıldır tanıyor ve evli bir çift olarak birinci yıldönümlerini kutluyorlar.
Birbirleri için paylaştıkları sevgi ve hayranlık, tam da hayran olunası. Rajkummar Rao ve Patralekha, Instagram'da ortaklaşa sevimli bir video montajı paylaştı. ''Sevgi, Onur ve birlikteliğin bir yılını kutluyoruz. #MutluYıldönümleri aşkım." başlığını okudu.
Aşk hikayeleri gençlere oldukça ilham veriyor; 2010'dan beri birlikte olan ve hatta 2014'te birlikte çalışmış olan çift, on yıldır birbirlerini tanımalarına rağmen birbirlerine her zaman aşık görünüyorlar. Bugün, çift başarılı bir kariyerin tadını çıkarıyor ve kendilerini kariyerlerine adadıkları için hala birbirlerine delice aşıklar.
Bollywood'un bu çifti, tüm iniş çıkışlarını birlikte geçirdiler ve tek yaptıkları birbirlerini güçlendirmek oldu ve 2022 Rajkummar için arka arkaya Badhai Do, Hit ve Monica O My Darling yayınları ve Bheed ile Mr ve Mrs Mahi için devam eden çekimlerle yoğun bir yıl olmasına rağmen, ikisi birlikte kaliteli zaman geçirmeyi başarmış görünüyor. Bir yastıkta, umarız!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?