Ranveer Singh Dünyaya Açılıyor ve Ödül Kazanıyor!

Artık dünyaya açılmaya başlayan Ranveer Singh, inanılmaz projelerini takdir eden ödüller almak için prestijli Marakeş Uluslararası Film Festivali'ne gidiyor. Film festivalinde kendisine çok özel bir onur olan Etoile d'Or ödülü verilecek ve onu Hollywood ikonu Leonardo Di Caprio ile birlikte Marakeş'te bu ödülü alan en genç aktörlerden biri yapacak! Helal olsun Ranveer!

Mükemmel sanatçı aynı zamanda ilk oyunculuk ustalık sınıfını Oscar Isaac, Marion Cotillard ve Tilda Swinton gibi sinema devlerinin huzurunda Marakeş'te gerçekleştirecek!
Bu etkinliğe, Hindistan'ın en iyi aktörünün oyunculuk sürecine göz atmak isteyen çok sayıda hayran ve izleyici katılacak!
Festivalde ayrıca Ranveer'in şimdiye kadarki şanlı kariyerinin üç harika filmi gösterilecek - Bajirao Mastani, Gully Boy ve Padmaavat! Bu gösterimlere Paolo Sorrentino, James Gray, Marion Cotillard, Suzanne Bier, Oscar Isaac, Vanessa Kirby, Diane Kruger, Justin Kurzel, Essie Davis, Nadine Labaki, Laïla Marrakchi, Tahar Rahim, Farida Benlyazid gibi dünya sinemasının ikonları katılacak!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.