Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

Film yapımcısı Karan Johar, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani ile yönetmen olarak geri dönüyor. Film, daha önce Zoya Akhtar'ın Gully Boy filminde görülen başrollerde Ranveer Singh ve Alia Bhatt'a yer veriyor. Filmde ayrıca Dharmendra, Jaya Bachchan ve Shabana Azmi'yi önemli rollerde göreceğiz. Bunun yanı sıra yapımcı, yeni vizyon tarihini açıkladı. Karan, filmin 28 Nisan 2023'te vizyona gireceğini cumartesi günü sosyal medyada paylaştı.
Karan, Instagram'daki özel bir notta, ''7 yıl sonra ilk evime, sinemalara dönme zamanım geldi. Filmimin setinde bir değil, birçok ünlü aktörle çalışmaktan mutlak onur duydum. Kalpleri cezbeden bir müzik yaratan ve aile geleneklerimizin köklerine kadar uzanan bir hikaye yaratan bir topluluk kadrosunun ailevi nostaljik hissi bu. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelmenin, patlamış mısır satın almanın ve büyük ekranda sadece saf aşk ve eğlencenin ortaya çıkmasına tanık olmanın zamanı geldi. Sonunda bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz... Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani 28 Nisan 2023'te sinemalarda.'' yazdı. Gayet hoş yazmış.
Bollywood Hungama ile özel bir röportajda Karan Johar, bir sonraki yönetmenliğini 'neşeli' olarak nitelendirdi. ''Film keyifli bir film, bence, umarım herkes buna inanır. Ranveer ve Alia'nın yanı sıra Jaya Bachchan, Shabana Azmi ve Dharmendra ile çalışabildiğim için çok ayrıcalıklı olduğumu düşünüyorum. Kalküta'dan da harika bir kadromuz var. Churni Ganguli ve Tota Roy Chowdhury'miz var. Aamir Bashir, Kshitee Jog ve Anjali Anand adında bir aktris ile çalıştım. Pek çok ilginç yeni oyuncumuz var ve bu büyük bir topluluk, bir aile aşk hikayesi. Filmde izlemeyi sevdiğim ve filmlerimin bir parçası olarak her zaman sahip olduğum tüm unsurlara sahip. Bu bir kutlama filmi ve aslında herkesin Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani dünyasına girmesini sabırsızlıkla bekliyorum.''
Ranveer Singh, Alia Bhatt, Dharmendra, Jaya Bachchan ve Shabana Azmi'nin rol aldığı Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin 2023'te vizyona girmesi planlanıyor. Aşırı bir beklentiye sahip olmamakla birlikte klasik bir film olduğunu düşünüyorum.