Salman Khan ve Ünlü Yönetmen Bu Filmin İkincisini Mi Çekecek?

Bollywood süperstarı Salman Khan ve film yapımcısı Sooraj Barjatya sık sık işbirliği yaptı ve gişe rekorları kıran filmler verdi. Aslında, Barjatya'nın 1989 tarihli filmi Maine Pyar Kiya, Salman için ilk atılım oldu. İkili son olarak 2015 filmi Prem Ratan Dhan Payo için işbirliği yaptı.

O zamandan beri süperstarın Barjatya ile tekrar bir araya geleceğine dair birkaç söylenti vardı. Hayranlar nefes nefese işbirliğiyle ilgili resmi duyuruyu sabırsızlıkla bekliyorlar. Şimdi Salman tüm bu söylentileri ele aldı.
Sooraj Barjatya'nın Uunchai filmi bu hafta beyaz perdede gösterime girecek ve çarşamba gecesi bir prömiyeri yapıldı. Etkinlik sırasında Salman Khan, yönetmenle birlikte kırmızı halıda yürüdü. Indian Express tarafından bildirildiği üzere, her iki yıldıza da bir film için yeniden bir araya gelmeleri soruldu. Barjatya, "Prem geri dönecek." (Prem Ratan Dhan Payo) yanıtını verdi ve "başlık ayarlandı" diye ekledi.
Sooraj Barjatya, "Dürüst olmak gerekirse, konuşmadığımız veya görüşmediğimiz aylar var. O da meşgul; yazarken kendimi tutuyorum. Ama konuşmaya devam ediyoruz ve o da beni daha fazla film yapmam için cesaretlendirmeye devam ediyor. Daha fazla aile filmi çekmem için beni cesaretlendiriyor. 'Eskiden yaptığımızı yapalım, geri getirelim' diyor. Aile filmlerinde bana güveniyor. Esasen, bana sorarsanız, o tam bir aile babası. Salman Khan'ın özüne inerseniz, bazen yansıttığı şey başka bir şeydir çünkü özünde, o kardeşlerini seven ve ebeveynlerine çok saygı duyan bir evlat. Ondan daha saygılı birini görmedim.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?