Shah Rukh Khan 3 Filminin De Süper Olacağını Söylüyor!

Dünyanın dört bir yanındaki sinemaseverler, Shah Rukh Khan'ı büyük ekranlarda izlemek için nefeslerini tutmuş bekliyorlar. Evet, onu Rocketry: The Nambi Effect ve Brahmastra'da az da olsa gördük ama bu yeterli mi? SRK'nin Zero fiyaskosuna tanık olmasının ve sektörden biraz uzak kalmaya karar vermesinin üzerinden 4 yıl geçti. Ama sonunda Pathaan, Dunki ve Jawan ile geri dönüyor. 
Çoğu kişinin bildiği gibi Zero, gişedeki fırtınalı başlangıcına rağmen büyük bir fiyasko oldu. SRK, Anushka Sharma ve Katrina Kaif'in olduğu yıldız kadrolu film gişelerde büyük bir fiyasko olurken, hikayesi özellikle ikinci yarıda büyük bir düşüş oldu. Tüm bunlar olurken, Deepika Padukone ve John Abraham'ın da başrollerde yer aldığı geri dönüş filmi Pathaan için sabırsızlanıyoruz.
Dün Shah Rukh Khan, Sharjah, BAE'deki Expo Center'da Sharjah Uluslararası Kitap Fuarı'nın (SIBF) 41. baskısını süsledi. Süperstar, Küresel Sinema ve Kültürel Anlatı İkonu ödülü ile onurlandırıldı ve hatta orada gazeteci Faye D'Souza ile konuştu.
Shah Rukh Khan, yaklaşan filmleri hakkında gergin olup olmadığı sorulduğunda, ''Gergin olmam gerektiğini düşünmüyorum, hepsi süper hit filmler olacak.'' dedi. Açıklamasının neden 'kibirlice' olmadığını da açıkladı. "İşte bu inançla yatarım, uyanırım ve 57 yaşındaki beni dublörlük yapmaya ve günde 18 saat çalışmaya iten inanç budur. Eğer birçok insanın beğeneceği bir ürün yaptığım inancına sahip olmasaydım, o zaman bunu yapamazdım. Bu kibirli bir ifade değil, ben buna inanmak istiyorum. 'Bakın elimden geleni yaptım, elimden geleni yaptım, güle güle geçeceğim' gibi çocuksu bir inanç bu.'' Hak ediyorsun kral.
Shah Rukh Khan, çocukluğundan beri her zaman kendine güveni olduğunu da sözlerine ekledi. ''Matematik sınavımda başarılı olduğumu hatırlıyorum. Çok iyi yaptığımı hatırlıyorum ve sonuç olarak 100 üzerinden 3 aldım. Ama gerçekten iyi yaptığımı sanıyordum.'' Shah Rukh, bir filmin başarısını çevreleyen doğal belirsizlikten bahsetti. ''Bazen filmlerde de oluyor bu. Elde var sıfır. Bazen çabalarım ön plana çıkıyor ve bir Dilwale Dulhaniya Le Jayenge meydana geliyor.'' diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?