Shah Rukh Khan Hayranlarına Belgesel Çekecek!

Süperstar Shah Rukh Khan'ın 57. doğum günü kutlaması, dünyadaki tüm hayranlarına büyük neşe getirdi. Hayranları şimdi Pathaan adlı filminin sinemalarda gösterime girmesini sabırsızlıkla bekliyor ve yapımcılar filmi tanıtmak için yer yolu kullanıyorlar.
Tanıtım faaliyeti henüz başlamadığından, son rapor, pazarlama kampanyalarının geleneksel medya liderliğindeki sohbetler yerine tamamen hayranlar tarafından yönlendirileceğini ortaya koyuyor. Film ayrıca süperstarın 5 yıllık izinden sonra geri dönüşünü de işaret ediyor.
Pinkvilla'nın haberine göre süperstar Shah Rukh Khan, hayranlarının yolculuğunu belgeliyor. Mannat ve hayran etkinliği boyunca birkaç kamera kuruldu. Haberde bir kaynak, ''Khan ve ekibi, sektördeki 30 yıllık yolculuğunda kazandığı büyük hayran kitlesi hakkında bir belgesel çekiyor. Buradaki fikir, hayranların düşüncelerini ve onları her yıl SRK'nin doğum gününde Mannat'a seyahat etmelerini sağlayan şeyi özetlemektir. Ayrıca Shah Rukh Khan'ı bir kez olsun görmek için Hindistan dışından seyahat eden bazı hayranlara da yer verecek. ”
Belgesel, SRK'nin doğum günü arifesindeki hayran etkileşimlerinden bazılarını içerecek ve Khan'dan hayranlarına bir övgü niteliğinde olacak. Bununla birlikte, belgeselin paylaşılıp paylaşılmayacağı veya gelecek nesillerin yıldızlığın gerçekte ne anlama geldiğini bilmesi için bir özellik olup olmadığı hala belirsiz.
Raporda ayrıca bir kaynak, ''Medya ile minimum düzeyde veya hiç etkileşim olmadan, hayran liderliğindeki bir kampanyaya gidiyor. Shah Rukh, bunu her zaman yanında olan hayranlarına borçlu olduğunu hissediyor. Aynı prototip, Jawaan ve Dunki için de izlenecek. Koşulsuz destekleri için hayranlarına bu sevgiyi geri vermek istiyor ve Pathaan'ın pazarlama kampanyasını tamamen hayranlarıyla birlikte yürütecek."