Siddhant Chaturvedi İlişki Söylentilerden Bahsediyor!

Navya Naveli Nanda hiçbir zaman filmlerde yer almasa da, yıldız çocuk her zaman haberlerde yer aldı. Ancak bir süredir ortalıkta dolaşan dedikodu, sevgilisi olduğu düşünülen Siddhant Chaturvedi ile ilgili. İkisi de medyada bu konuya değinmemiş veya bundan bahsetmemiş olsa da, hayranlar genellikle ikisinin sık sık birlikte takıldığı görüntülere denk geliyor. Şu sıralar PhoneBhoot için yaptığı film tanıtımları kapsamında birçok röportaj veren Siddhant, kendisi hakkında devam eden söylentilerden bahsetti.
GoodTimes ile yaptığı röportajda Siddhant Chaturvedi'ye doğru olmasını dilediği söylentiler soruldu ve aktör, "Biriyle çıkıyormuşum, biriyle görüşüyormuşum. Keşke bu doğru olsaydı." İlginçtir ki, bu onun bekar statüsünden ilk kez bahsetmesi değil. Koffee With Karan'da Katrina Kaif ve Ishaan Khatter'ın da dahil olduğu PhoneBhoot kadrosuyla göründüğünde bile, oyuncuya sunucu KJo tarafından ilişki durumu hakkında soru sorulmuştu. O kadar bekar ki Ishaan Siddhant ile takılmaya başladığı için bekar oldu. Yorum programdaki herkesi ikiye böldü.
Gully Boy ve Gehraiyaan ile ün kazanan Siddhant Chaturvedi, Ishaan Khatter ile birlikte Phone Bhoot'ta bir tür hayalet avcısı rolünde görülecek. Bu arada Katrina Kaif, bu korku komedisinde ilk kez bir hayalet rolünü oynayacak. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?