Siddharth Anand: Shah Rukh Tüm Övgüyü Hak Ediyor

Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrollerini paylaştığı Pathaan'ın fragmanı sonunda yayınlandı ve hayranlar çok heyecanlı. Yash Raj Films'in Siddharth Anand tarafından yönetilen aksiyon filmindeki SRK'nin yepyeni aksiyon dolu karakteri insanları büyüledi.
Yönetmen, megastarın vücudunu film için tasarlanan fiziksel olarak zorlu aksiyon sahnelerine hazırlamak için inanılmaz bir özveri gösterdiğini ortaya koyuyor.
Siddharth, ''Shah Rukh Khan vücudunu Pathaan için kırılma noktasına getirdi. Yani Pathaan'ın fragmanına dair aldığı tüm sevgiyi, hepsini ve çok daha fazlasını hak ediyor. Onunla Pathaan'da ilk tanıştığım zamanı hatırlıyorum, onun için fiziksel olarak ne kadar zor olacağını tartışmıştık ve şimdi ekranda görünüyor." diye yorum yapıyor.
''Adrenalin patlamasını ve seyircinin de onun aracılığıyla ekranda aynı şeyi hissetmesini istedi. Vücudunu inşa etme şekli, son derece tehlikeli gösterileri yapmak için aldığı çılgın eğitim, vücudunu attığı tehlikeli araziler ve iklim koşulları ve Hindistan'a en büyük aksiyon gösterisini vermek için gösterdiği bağlılık inanılmaz derecede övgüye değer.''
Yönetmen ayrıca, ''Tasarladığımız aksiyonu çekmek için tüm acıya katlanma şekli inanılmaz. Shah Rukh Khan gibisi yok ve onun filme yaklaşımındaki yoğunluğuna tanık olmak için filmi izlemek için beklemeniz gerekiyor.'' diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?