Süper İkili Dans Ederken Çok Eğlenmiş!

Govinda Naam Mera'dan Kiara Advani ve Vicky Kaushal'ın yer aldığı Bijli adlı ilk dans klibi yayınlandı. Vicky, ekranda ilk kez bu kadar çok dans ettiğini söyledi.
Vayu tarafından yazılan ve müzik ikilisi Sachin-Jigar tarafından bestelenen Bijli'yi Mika Singh, Neha Kakkar ve Sachin-Jigar seslendiriyor.
Şarkı hakkında konuşan Vicky Kaushal, ''Dürüst olmak gerekirse, ekranda ilk kez bu kadar çok dans ediyorum. Bu tarafımı keşfetmek konusunda çok eğlendim, inanın bana. Bijli sadece bir jhalak (filme kısa bir bakış); hayranlarım bu filmde benden çok daha fazla dans görecekler. Kiara ile dans pistini paylaşmak eğlenceliydi, o harika bir rol arkadaşı ve kendisi de harika bir dansçı.'' diyor.
Vicky Kaushal ekledi, "Şarkının yerli havasını ve Mika, Neha ve Sachin-Jigar'ın vokalleri ile Ganesh ustasının koreografisini seviyorum, şarkıyı bir adım daha yukarı taşıyor. Şarkıya aşığım ve hayranlarımın da ona ve filme tüm sevgilerini vermelerini umuyorum. Kiara ile dans pistini paylaşmak eğlenceliydi, o benim en sevdiğim rol arkadaşlarımdan biri.''
Kiara Advani, ilk kez böyle bir masala şarkısı için çekim yaptığını sözlerine ekledi.
''Daha önce hiç böyle bir karakterde görünmemiştim. Bijli için Kolhapuri görünümümü sevdim. Ganesh ustanın koreografisini yapmak benim hayalimdi, beni sizlere sundu ve izleyicilerim için çok yeni olacak bir şekilde dansın koreografisini benim için yaptı. Vicky ile bu şarkıyı çekerken çok eğlendim, şarkıyı çekmeden önce çok prova yaptık. Sette bulaşıcı bir enerji vardı. Bijli tam bir dans şarkısı, akılda kalıcı ve her duyduğunuzda sizi dans ettirecek.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?