Tabu Neden Tam Adını ve Soyadını Kullanmıyor?

Tabu, Bollywood'daki en çok yönlü aktrislerden biridir. İlk çıkışını 1982'de Bazaar ile yaptı, ancak bu rol için asla bir kazanç elde etmedi. Daha sonra 1985'te Hum Naujawan'da görüldü ve hak ettiği değeri gördü. O zamandan beri, Tabu uzun bir yol kat etti. Şimdi üretken oyunculuk becerileri ve net kişiliği ile tanınıyor. Ancak, asıl adının Tabassum Fatima Hashmi olduğunu sizlerle paylaşalım istedik. Fakat kendisi kullanmak istemiyor.

Tabu'nun ekrandaki sinematik görünümü, ses modülasyonu ve oyunculuk becerileri büyük beğeni topluyor. Ulusal Ödüllerden gişe rekorlarına kadar her şeyi gördü. Şimdi, Tabu Drishyam 2'de görülecek.
Tabu bir keresinde Rendezvous adlı talk şovda Simi Garewal ile yaptığı eski bir röportajda çocukluk günlerini anlattı. O günleri hatırlayarak, ''Harika bir çocukluk geçirdim, tüm hayatımızı Haydarabad'da geçirdik, annemle babam boşandıktan sonra büyükannem (anneannesi) ve büyükbabamla birlikte yaşadım. Annem bir öğretmendi ve bu yüzden onun annesiyle daha fazla zaman geçirdim ve büyükannem dua edip bana kitap okurdu ve ben bununla büyüdüm. Çok çekingendim, sesim çıkmazdı, hatta kadın kahraman oyuncu olduktan sonra bile sesim pek çıkmadı.''
Aynı şeyden bahseden Tabu, babasının soyadı olan 'Hashmi'yi neden kendi adına kullanmadığını paylaştı. Bunu paylaşan Tabu, ''Asla gerçekten kullanmadım, babamın soyadını kullanmanın benim için önemli olduğunu hiç düşünmedim, her zaman göbek adım olan Tabassum Fatima idi. Okulda soyadım Fatma'ydı. Babamla ilgili hiçbir anım yok. Ablam ara sıra onunla görüştü ama ben onunla hiç tanışmak istemedim. Onu merak etmiyorum, olduğum gibi, büyüdüğüm şekilde mutluyum. Kendi hayatıma çok yerleşmiş durumdayım.''
Bilmeyenler için paylaşalım; Tabu'nun annesi ve babası o üç yaşındayken boşandı. Daha sonra babası başka biriyle evlendi ve iki kızının ebeveyni oldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?