Tiger 3 ve Jawan'a Ortak Oyuncu Dahil Oluyor!

Bu haftanın başlarında, Ridhi Dogra'nın Salman Khan, Katrina Kaif, Emraan Hashmi'nin başrol oyuncusu olduğu Tiger 3'te yer alacağı öğrenildi. Nayanthara ve Vijay Sethupathi'nin oynadığı, Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Jawan da Ridhi'nin önemli bir rol oynamasını sağlayacak. Zaten filmdeki rolü için çekim de yaptı.
En son Asur ve The Married Woman gibi dizilerde görülen Ridhi Dogra, şimdi Bollywood projelerine odaklanıyor. Aktrisin küçük bir rolde görüneceği söylenirken, detaylar gizli tutuluyor. Peeping Moon'da bir kaynak, "Ridhi Dogra, Mumbai ve Chennai programları sırasında Jawan için çekim yaptı. Yetenekli bir sanatçı ve bu filmde övgüye değer işler yaptı. Ridhi büyük bir SRK hayranı ve Jawan'da çalışmak onun için bir "rüyanın gerçekleşmesi" hali oldu. Bu film için harika bir çekim yaptı ve izlenmesi konusunda çok sabırsız.'' diyor.
Jawan'dan bahsetmişken, film benzersiz oyuncu kadrosuyla şimdiden haber oldu. Popüler Güneyli film yapımcısı Atlee'nin yönettiği filmde Bollywood ve Güney endüstrisinden oyuncular yer alıyor. Nayanthara, Bollywood'daki ilk çıkışını yaparken, filmde düşman olarak Vijay Sethupathi yer alıyor. Ayrıca Yogi Babu, Priyamani, Sunil Grover, Sanya Malhotra gibi aktörlerin de önemli rollerde yer alması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?