Uzun Bir Zaman Sonra Randeep Hooda İzlemek Hepimize İyi Gelecek!

Extraction'ın ardından Randeep Hooda, Netflix ile ikinci iş birliğine imza atmaya hazırlanıyor. Sürükleyici bir kardeşlik ve casusluk hikayesi olan CAT'de başrol oynuyor. Cuma günü intikam dramasının 9 Aralık'ta geleceği duyuruldu.
Netflix, yaklaşmakta olan suç gerilim dizisinin prömiyer tarihini sosyal medya üzerinden duyurdu. Gönderide, "Bazı mükemmel haberlerimiz var!" yazıyordu. ''Kardeşlik, casusluk ve daha fazlasının sürükleyici hikayesi olan CAT'de Randeep Hooda'yı Gurnam olarak izleyin, 9 Aralık'ta yalnızca Netflix'te yayınlanacak.''
CAT, gösteri sorumlusu Balwinder Singh Janjua tarafından yönetiliyor ve Rupinder Chahal ve Anutej Singh tarafından ortaklaşa yönetiliyor. Masum bir adam hakkında, CAT, Pencap hinterlandı fonunda geçen bir suç gerilim filmi. Çete başları, polisler ve siyasi güçler arasında derin, uyuşturucu kaçakçılığı komplosuna atılır. Film Tunnel Productions tarafından Jelly Bean Entertainment ile birlikte üretilen bu intikam drama dizisinde Randeep, Gurnam'ın başrolünü oynayacak.
Bize yazar olarak Saand Ki Aankh ve Mubarakan gibi filmler verdikten sonra, Balwinder Singh Janjua son yönetmenlik girişimiyle tarz değiştirdi. RanWdeep ile birlikte bir sosyal komedi filmi olan Tera Kya Hoga Lovely'nin tamamlanmasının ardından ikili, Pencap'ın göbeğinden hikayeler çıkarmak için tekrar ortaklık kurdu. Çalkantılı bir dönemde büyüyen ve 2000'lerin başında uyuşturucu kaçakçılığındaki artışa tanık olan Balwinder, her zaman bu zaman çerçevesini sergilemek istemiştir ve CAT ile tam da bunu yapıyor.