Varun Dhawan ve Ünlü Yönetmen Anees Bazmee İşbirliği Yapıyor!

Varun Dhawan, on yıllık kariyerinde komedi filmlerinde sıkça rol aldı. En son çizgi roman filmi Bhediya sadece dört gün önce gösterime girdi. Ancak bu türde Anees Bazmee ile hiç çalışmadı.
Ama görünüşe göre Varun ve Bazmee ilk kez bir aksiyon-komedi filmi için işbirliği yapmaya hazır. PinkVilla'daki bir habere göre, Varun bu fikirden etkilendi ve projeye devam etmeye hevesli.
Bir kaynak yayına, ''Varun ve Anees, gelecek yıl ilk kez bir araya gelmek için görüşmelerde bulunuyor. Anees, türünün tek örneği bir aksiyon komedisi geliştirmek için çalışıyor ve Varun bu konuya ilgi gösterdi çünkü bu konu benzersiz. Son anlatımı duymayı bekliyor ve bu gerçekleştiğinde ekip evrak işlerini yapmaya devam edecek." bilgilerini verdi.
Rapor ayrıca Bazmee'nin bu filmle komedide yeni bir alan keşfedeceğini ve komik şakaların Hintli izleyiciler için yeni olacağını söyledi. Filmin yapımcılığını Echelon Productions ve Zee Studios'tan Vishal Rana üstlenecek.
Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin rol aldığı Bazmee'nin son projesi Bhool Bhulaiyaa 2 süper hit oldu. Uzun bir film listesinin başarısız olduğu bir yılda Bollywood endüstrisi için çok ihtiyaç duyulan bir başarı sağladı. Umarız ilerleyen yıllarda da bu durum devam eder.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?