Vicky Kaushal Kült Filmleri Kendine İlham Olarak Almış

Bugünün erken saatlerinde, yoğun olan aktör Vicky Kaushal yakında çıkacak olan filmi Govinda Naam Mera'da mükemmel bir ticari Bollywood kahramanını oynarken görüldü. Kara komedi türüyle uğraşan ve Bollywood reklam öğeleriyle bezenmiş film, onun iki rol arkadaşı Kiara Advani ve Bhumi Pednekar ile yeniden bir araya geldiğini bizlere gösteriyor ve burada biri kız arkadaşını, diğeri ise karısını oynuyor. Filmin fragmanında, sıradan romantik aşk üçgenlerinden biri değil, bir cinayet gizeminin eşlik ettiği bir komedi olduğu iddia ediliyor ve Vicky'yi Govinda Waghmare'nin daha önce hiç görülmemiş bir görünümde göstermeyi vaat ediyor.

Fragman lansmanı sırasında, film hatasına nasıl kapıldığından ve ona oyuncu olmak için neyin ilham verdiğinden bahseden Vicky Kaushal, International Khiladi gibi filmleri izleyerek nasıl cesaretlendirildiğine dair önceki yorumuna atıfta bulundu. Masaan aktörüne bu Akshay Kumar filmine olan hayranlığı sorulduğunda, "İngiliz filmleri hayatıma çok geç girdi. Böylece Akshay Kumar, Govinda ve Shah Rukh Khan filmleriyle büyüdüm. Hayatımın ilerleyen dönemlerinde sinemaya gitmeye başladım. İlk filmim DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) idi. O zamanlar International Khiladi, yani Khiladi dizisi gibi filmler genellikle televizyonda gösterilirdi. Yani hepimiz bu tür filmlerin hayranıydık çünkü onları izleyerek büyüdük.'' diyor.
''Muhtemelen bir aktör olmayı istememin ilk tohumu bu tür filmlerden geldi ve Govinda Naam Mera da aynı kumaşın bir parçası. Cinayetin, komedinin, aşkın, ihanetin, gerilimin ve hepsinin olduğu türden bir film. Shashank Khaitan'a çağdaşlığını koruduğu bu konsepti ortaya çıkardığı için çok minnettarım ama bu aynı zamanda Bollywood masala filmlerine bir övgü niteliğinde."
Baskın eş rolünde Bhumi Pednekar ve destekleyici kız arkadaşı rolünde Kiara Advani'nin rol aldığı Govinda Naam Mera, kaldığı ev de dahil olmak üzere mirasından geriye kalan her şeyi kurtarmak için her yolu deneyecek orta sınıf bir koreografın yolculuğunun izini sürüyor. Filmin 16 Aralık'ta Disney+Hotstar'da gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?