Vikram Vedha Gişede Beklenen Başarıyı Gösteremedi!

Saif Ali Khan şu anda Mumbai'de çocukları Taimur ve Jeh ile vakit geçiriyor. Oyuncu en son, ilk kez Hrithik Roshan ile birlikte, hakkında çok konuşulan Vikram Vedha'da görüldü. Aynı adlı en popüler Güney filmlerinden birinin yeniden çevrimi olan film, büyük merak uyandırmış ve birçok ticari unsura da yer vermişti. Film, gişede oldukça başarılı olacağı lanse edilse de beklenen tepkiyi alamadı. Yakın tarihli bir röportajda Saif, Vikram Vedha'nın performansıyla ilgili görüşünü içtenlikle dile getirdi ve ayrıca Bollywood filmlerinin gişede aldığı zayıf tepkiden bahsetti.

100 Rs'lik büyük bir bütçeyle çekilen Vikram Vedha, gişede 80 crore Rs'den fazlasını toplamayı başardı. Saif Ali Khan ve Hrithik Roshan'ın yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunun yanı sıra aksiyon gibi devasa unsurlar nedeniyle filmin büyük bir tepki alması beklenirken, film beklentileri karşılayamadı. Tam da bu konuya değinen Saif Ali Khan, yakın zamanda CNBC-TV18 ile yaptığı bir röportajda, "Birbirimize karşı çok kibar olmamızı gerektiren, kimsenin neyin işe yarayıp yaramadığına dair hiçbir fikri olmamasıdır." dedi. Tam anlayamadım aslında ne demek istediğini.
''Hiçbir fikrim yok ama bir şeyler oluyor. İnsanlar film çekmeye devam edecek. Fiyatlar dalgalanmaya devam edecek çünkü fiyatlandırmamızın bir kısmı çılgınca. İnsanlara astronomik oranlarda ödeme yapıyoruz ve buna rağmen geri dönüşler iyi olmadı.'' Oyuncu ayrıca, insanların bu filmleri izlemeye yatırım yapabilecekleri kadar çok para kazanmaları gerektiğinden de bahsetti. Bence bu yorum çok saçma. Ne alaka ya? 
Yaklaşan projelerine gelince, Saif Ali Khan bundan sonra Prabhas ve Kriti Sanon'un başrollerde yer aldığı Ramayana'dan ilham alan iddialı proje Adipurush'ta Lankeshwar, namı diğer Raavan olarak görülecek. Om Raut'un yönettiği filmin Haziran 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?