6 Şubat'ta Düğün Mü Geliyor?

Shershaah yayınlandığından beri Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin aşk hayatına son derece ilgiliyiz biliyorsunuz ki. Arada sırada ya sosyal medya şakaları ya da halka açık görünümleri için manşetlere çıkıyorlardı. Karan Johar'ın Koffee With Karan'daki ilişkilerini bir nevi kabul ettiler ve tüm söylentilerin doğru çıkması için bizlere yeşil sinyal verdiler.
Şimdi, Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'ye yakın bir kaynak, ETimes ile yaptığı bir röportajda çiftin 6 Şubat 2023'te evleneceklerini açıkladı. İçeriden biri, "Sidharth ve Kiara 6 Şubat'ta evlenecek." dedi. ''4 ve 5 Şubat tarihlerinde düğün öncesi törenlerinde misafirleri ve aileleri geleneksel mehendi, haldi ve Sangeet törenlerini kutlayacaklar. Düğün ayın 6'sında gerçekleşecek." diye ekledi. Ne kadar doğru bilmiyoruz ancak bu zamana kadar hep böyle söylentiler çıktığına göre...ateş olmayan yerden duman çıkmaz mı diyelim?
Tıpkı Vicky Kaushal ve Katrina Kaif gibi, Sidharth Malhotra ve Kiara Advani de düğünlerinde yüksek güvenlikli olacak. Kaynak, ''Düğün Jaisalmer Palace Hotel'de yapılacak. Yüksek güvenlikli, gösterişli bir etkinlik olacak.'' dedi.
Jaisalmer Sarayı her şeyiyle asil bir yer ve onları karı koca olarak görmek için sabırsızlanıyoruz. Kelimenin tam anlamıyla birlikte ne kadar iyi görüneceklerini hayal edebiliyoruz. Tüm muhteşem dekoru ve tarihi konumuyla Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin düğünü görülmeye değer olacak. Güvenlik görevlilerinin ve korumaların 3 Şubat'ta Jaisalmer'e gönderileceğine dair haberler de yaygın.