Aamir Khan ve Aishwarya Rai Neden Asla Birlikte Rol Almadı?

Aamir Khan, Bollywood'daki en başarılı ve güvenilir oyunculardan biri. Bir veya iki yılda bir film çıkarıyor ve filmlerinde tüm kalbini ortaya koyuyor. Aishwarya Rai Bachchan dışında 90'ların hemen hemen tüm aktrisleriyle çalıştı. Peki neden Aish yok? İkili, sadece o günlerde birlikte bir reklam yaptı ve o kadar. 
Aamir, sektörde bir şakacı olarak bilinir. Geçmişte ayrıca rol arkadaşlarına şaka yaptığı ve daha sonra başının belaya girdiğine dair hikayeler duyduk. Hatta, Ishq rol arkadaşı Juhi Chawla, film setlerinde ona bir şaka yaptıktan sonra yedi yıl boyunca onunla konuşmadı.
Benzer şekilde, Aamir Khan bir keresinde Madhuri Dixit'in avucuna tükürdü ve onu setlerde kovaladı ve bu oyuncular onun şakacı doğasını asla gerçekten onaylamadı. Oyuncu bariz sebeplerden dolayı iyi niyetle yaptı ama aktrisleriyle işler pek de iyi gitmedi.
Şimdi, Aamir Khan ve Aishwarya Rai Bachchan'dan bahsetmişken, ikili sadece bir Coca Cola reklamında birlikte çalıştı. Diğer aktrisler gibi, Laal Singh Chaddha oyuncusu da iyi ışıkta Aish'e bir şaka yaptı ama bu sefer yine güldürmedi.
Bildirildiğine göre Aishwarya Rai Bachchan, Aamir'i aradı ve IBTimes tarafından bildirildiği üzere bu tür davranışlardan hoşlanmadığını söyledi. Sonra da zaten ikiliyi asla bir arada görmedik.
Reklamı yayınlayan aktris, gelecekte süperstarla çalışmamaya karar verdi, ancak başrolde Twinkle Khanna'nın oynadığı Aamir'in Mela filminde küçük bir rolde oynadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?