Adsız Filmin İsmi 14 Aralık'ta!

Geçen hafta başlarında, Luv Ranjan'ın, başrollerini Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un paylaştığı bir sonraki filminin adını 16 Aralık'tan önce özel bir videoyla duyurmak için hazırlandığı bildirildi.
Gelişmeye yakın bir kaynağa göre Luv Ranjan, 14 Aralık'ta filmin ismi duyurusu ile seyirciyi şaşırtacak. Kaynak, ''Evet, bekleyiş sonunda sona eriyor. Luv Ranjan, merakla beklenen filminin adını 14 Aralık'ta ilginç bir özel video ile açıklayacak. Bu video için dijital bir lansman olacak ve 16 Aralık'tan itibaren multiplekslerde oynanacak.'' diyor.
İsim gizli tutuldu ve Luv Ranjan ve Ranbir Kapoor'a yakın tüm kaynaklar isim hakkında tek kelime etmeyi reddediyor. "Bu ilginç bir isim ve bunu kendi yöntemleriyle duyurmak istiyorlar. Gizliliğe saygı duymak en iyisidir.'' dendi ve hem Ranbir hem de Shraddha'nın video duyuru videosunda yer alacağını bildirdi.
Luv Ranjan'ın yönettiği film, Holi 2023 açılışına hazırlanıyor ve yapımcılar filmin gişeyi ateşe vermesini bekliyor. Pritam'ın müziğinin, ekran alanını ilk kez paylaşan Ranbir ve Shraddha arasındaki kimyanın yan yana, filmin en önemli özelliklerinden biri olduğu söyleniyor.