Ali Fazal 2023'e Efsane Bir Giriş Yapıyor!

Rol arkadaşı Richa Chaddha ile geçtiğimiz günlerde yaptığı düğünle harika bir 2022 geçiren Ali Fazal, gelecek yıl için oldukça heyecanlı görünüyor. İlginç bir kadro projeleriyle Ali'nin 2023'e Sara Ali Khan ve Aditya Roy Kapur'un da rol aldığı Metro In Dino adlı Anurag Basu yönetmenliğinin çekimleriyle başlayacağını duyduk. Oyuncunun 2023 Ocak ayının sonlarına doğru çekim programına katılacağı söyleniyor.

İç içe geçmiş dört sevgi dolu ve iç açıcı hikayeden oluşan bir antoloji olan filmde Ali bu hikayelerden birinde baş karakterlerden birini canlandıracak. Ayrıntıları doğrulayan bir kaynak, "Anurag, devam filmini uzun süredir yapmayı planlıyordu, ancak pandemi sırasındaki ilk tecrit sırasında bir fikir edindi. Senaryo üzerinde çalışmaya başladı ve eş zamanlı olarak oyuncu kadrosu arayışları da başladı. Bir noktada birbirine bağlanan 4 bölümlük bir film olacak. Anurag da Ludo'da 4 farklı hikayeyi bir araya getirerek hepsini belli bir noktada bir araya getirerek dikkat çekici bir iş çıkarmış. Life in a Metro 2 ile benzer bir tada sahip olacak ancak farklı bir tarzda işlenecek.'' dedi.
Anurag Basu yönetmenliğinin ilk serisi Life in a .. Metro 2007'de gösterime girdi. Sharman JoshiDharmendra, Nafisa Ali, Shilpa Shetty, Kay Kay Menon, Shiney Ahuja, Irrfan Khan, Konkona Sen Sharma, Kangana Ranaut'tan oluşan bir kadro kadrosuna sahipti.
Öte yandan, devam filmi Metro In Dino'da Sara Ali Khan ve Aditya Roy Kapur ile birlikte Neena Gupta, Pankaj Tripathi, Anupam Kher, Konkana Sen Sharma, Fatima Sana Shaikh yer alacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?