Alia Bhatt Doğumdan Sonra Hayatının Nasıl Değiştiğinden Bahsediyor

2022, Alia Bhatt için hem özel hayatı hem de oyunculuk açısından harika bir yıl oldu. İlk olarak uzun süreli birlikteliği olan Ranbir Kapoor ile dünya evine girdi; Raha adında güzel bir kızın annesi oldu, Güney süper hit RRR'de rol aldı ve Brahmastra: Part One'da oyunculuğun yanı sıra Sanjay Leela Bhansali'nin Gangubai Kathiawadi'sinde güçlü bir rol oynadı.
Ayrıca Netflix'te çıkış yapan Darlings'te yapımcı ve oyuncu olarak başarı yakaladı. Hindustan Times ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Alia Bhatt, anneliğin onu nasıl değiştirdiğini açıkladı. Bunun gelecekteki oyunculuk kariyerindeki rol seçimini etkileyip etkilemeyeceğini bilmediğini de sözlerine ekledi. Alia, "Bir aydan biraz fazla oldu, üç haftadan biraz fazla bir süre geçti, ancak rollerimi seçme şeklimi henüz nasıl değiştireceğini bilmiyorum." Bunu henüz düşünmeye başlamadığını itiraf etti. Anushka Sharma'yı nasıl özlediysek, sanıyorum ki Alia'yı da uzun süre ekranlarda görmeyi özleyeceğiz.
Alia, özel hayatındaki büyük değişikliklerin her şeye bakışını değiştirdiğini de açıkladı. Kalbinin eskisinden biraz daha açık olduğunu ve bunun ne gibi değişiklikler getireceğini hâlâ bulması gerektiğini ekledi. ''Bu yolculuğun nasıl sonuçlanacağını görmek beni heyecanlandırıyor.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?