Düğün Söylentileri Yalan Mı?

Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, ilişkilerini mümkün olan en uzun süre gizli tutmaya çalıştılar. Karan Johar, Koffee With Karan kanepesinde onlara gerçeği itiraf ettirene kadar çiftin Katrina Kaif, Vicky Kaushal rotasını kullanmak istediğini söylemek üstümüze düşer. O zamandan beri Nisan 2023'te düğün söylentileri dolaşıyor ve bildiğimiz son gelişme işte aşağıda.
Çoğu kişinin bildiği gibi Sidharth ve Kiara, Shershaah setlerinde birbirlerine aşık oldular. Aynı zamanda ilk ekran işbirliğini de kutladılar ve bu büyük bir başarıya dönüştü. Ancak çok daha önce Lust Stories'in başarı partisinde tanışmışlar ve kıvılcımlar o zamanlar alevlenmişti.
Bir süre önce India Today, Sidharth Malhotra ile Kiara Advani ve The Oberoi Sukhvilas'ın Chandigarh'daki düğününün olası yerlerden biri olarak değerlendirildiğini doğruladı. Gelişmeye yakın kaynaklar ayrıca Katrina Kaif, Vicky Kaushal, Karan Johar, Varun Dhawan'ın davetli listesindeki doğrulanmış isimler olduğunu iddia etmişti.
Şimdi, Times of India'nın bir raporu bu iddiaları çürütüyor. Konuk listesindeki yıldızlardan biri outlet ile konuşarak, ''Benim bu düğünden bir bilgim yok. Kesinlikle düğün davetiyesi almadım. Kimsenin davetiye almadığından kesinlikle eminim. Düğün yok. Hepsi birilerinin hayal gücünün bir parçası.'' diyor.
Rapor şunu ekliyor: "Sadece çiftin bildiği bir sır olmadıkça, yakın zamanda evlenmiyorlar. Bu bir sırsa, bu eğlence portalları bunu nasıl biliyor? Davetli listelerini hazırlamak kolaydır. Kiara ve Sid'in kime yakın olduğunu herkes biliyor. Karan Johar hemen akla gelen bir isim mesela.'' Demek ki ortalıkta düğün müğün yok...