Animal Filminin İlk Posteri

Ranbir Kapoor'un yer aldığı, türünün tek örneği bir film olduğu öne sürülen Animal, hem adından hem de psikolojik gerilim türünden dolayı geniş yankı uyandırdı. Film yapımcıları, beklentiyi daha da artırarak hayranlara ve film tutkunlarına özel bir yeni yıl hediyesi vermeye karar verdiler. 
Okuyucular, filmde Ranbir Kapoor'un daha önce hiç görülmemiş bir karakterde yer alacağını hatırlayacaklardır. Hayranlar, oyuncuyu bir an önce görmek için hevesle bekliyorlar ve bu suç draması hakkında daha fazla bilgi edinmek için nefeslerini tutmuş haldeler. Görünüşe göre 2023'leri özel bir notla başlayacak. Yapımcılar, yaklaşan projeye bir göz atmaya karar verdiler ve duyduğumuza göre, yılbaşı gecesini bu özel ilk bakışı ortaya çıkarmak için mükemmel bir an olarak değerlendirdiler.
T-Series, Cine1 Studios ve Bhadrakali Pictures markaları altında çekilen filmin başrollerinde Ranbir Kapoor, Anil Kapoor, Rashmika Mandana, Bobby Deol ve Tripti Dimri yer alıyor. Kabir Singh'in ünlü yönetmeni Sandeep Reddy Vanga tarafından yazılan ve yönetilen bu başyapıt, 11 Ağustos 2023'te Tamilce, Hintçe, Teluguca, Kannadaca ve Malayalam dahil olmak üzere beş dilde dünya çapında sinemalarda gösterime girecek. Animal'ın yapımcılığını Bhushan Kumar ve Krishan Kumar'ın T-Series, Murad Khetani'nin Cine1 Studios ve Pranay Reddy Vanga'nın Bhadrakali Pictures üstleniyor.