Bu Yeni Eşleşmeyi Ekranda Görmek İlginç Olacak

Güçlü rolleriyle tanınan aksiyon kahramanı Tiger Shroff, aksiyon gerilim olması beklenen bir sonraki filmi için film yapımcısı Jagan Shakti tarafından kabul edildi. Son raporlar, aktris Sara Ali Khan'ın bu projenin başrol oyuncusu olarak ekibe alındığını ve yakında bu proje üzerinde çalışmaya başlamak için ekibe katılacağını gösteriyor. 
Pinkvilla'daki haberlere göre, Sara Ali Khan'ın kadroya katılmasıyla yapımcılar heyecanlandı çünkü yeni bir ekran eşleşmesini ekrana getirme konusunda hevesliydiler. Sara geçmişte merhum Sushant Singh Rajput, Kartik Aaryan, Varun Dhawan, Ranveer Singh gibi kahramanlarla birlikte rol alırken, oyuncu ilk kez bir filmde Tiger'la eşleşecek. Ayrıca, haberlere göre filmin 10 Aralık'ta çekime başlanması bekleniyor ve Avrupa'nın yanı sıra Hindistan'da da çekilecek.
Filmin şu anda ön yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Bu raporlar, yapımcı Jackky Bhagnani ve Jagan Shakti'nin, filmdeki bazı güçlü adrenalin pompalama dublörleri ve daha önce hiç görülmemiş sekanslarla büyük bütçeli bir aksiyon gerilim filmi yapmak için çalıştıklarını belirtti. Yapımcılar, düşman rolünü deneyecek oyuncuyu ararken, önümüzdeki günlerde oyuncu kadrosuyla ilgili resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Pooja Entertainment bayrağı altında çekilen filmin sinemalarda gösterime gireceği söyleniyor.
Diğer projelere gelecek olursak, Tiger Shroff'ta Kriti Sanon ile Ganapath, Akshay Kumar ile Bade Miyan Chote Miyan, Sara Ali Khan'da Vikrant Massey ile Gaslight var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?