Çok Uzun Bir Zamandan Sonra Rani Mukerji Ekranlara Dönüyor!

Rani Mukerji'nin oynadığı Mrs. Chatterjee Vs Norway, yapımcıların yaptığı son duyuruya göre nihayet 3 Mart 2023'te sinemalarda gösterime girecek. Filmin daha önce 20 Mayıs 2022'de vizyona girmesi gerekiyordu. Yapımcılığını Zee Studios ve Monisha Advani, Madhu Bhojwani ve Nikkhil Advani'den Emmay Entertainment'ın üstlendiği filmin yönetmenliğini Ashima Chibber üstleniyor.
Mrs. Chatterjee Vs Norway uluslararası düzeyde çocukları ve insan haklarını sarsan gerçek bir hikayeden esinlenmiştir. Konuya daha fazla ışık tutan yapımcılardan yapılan resmi bir açıklamada, "Film, Hintli göçmen bir annenin, çocuklarının velayetini geri kazanmak için Norveç koruyucu aile sistemine ve yerel yasal mekanizmaya karşı verdiği savaşın öyküsünü anlatıyor.'' dendi.
Rani geçen yıl ekim ayında filmin çekimlerini bitirdiğinde, ''Film, çocukları için bir ülkeyle savaşan bir anne hakkında ilham verici bir hikaye ve ben bu filmi çekerken bir rollercoaster duyguları yaşadım. Yapımcılarım Monisha Advani, Madhu Bhojwani, Nikkhil Advani, Zee Studios ve yönetmen Ashima Chibber ile harika bir çekim zamanı geçirdim ve bu filmin parlak bir konsepte sahip bir proje görmek isteyen herkeste yankı uyandıracağını umuyorum.'' yorumunu yapmıştı.