Deepika Padukone Ranbir Kapoor'u Suçüstü Yakaladığını Söylüyor!

Bir zamanlar Deepika Padukone ve Ranbir Kapoor, en popüler çiftlerden biriydi. Şu anda her ikisi de eşleriyle evli ve mutlu bir hayat yaşıyorlar ama bir zamanlar birbirlerine delice aşıklardı. Bugün sizlerle, Deepika'nın Ranbir'in kendisini aldattığını söylediği ve onu suçüstü yakaladığı zamanı paylaşıyoruz.

Deepika şimdi aktör Ranveer Singh ile evliyken, Ranbir aktris Alia Bhatt ile evli ve kısa süre önce Raha adlı ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. Eski çift artık samimi bir ilişki içinde ve hayranlar filmlerdeki ekran kimyasına bayılıyor. Şimdi konuya geri dönersek, DP, akıl sağlığı ve flört hayatı da dahil olmak üzere hayattaki mücadeleleri hakkında her zaman çok açık oldu.
Deepika Padukone, Verve dergisine verdiği bir röportajda Ranbir Kapoor ile olan ilişkisi hakkında konuştu ve aktörü onu suçüstü yakaladığını ortaya çıkardı. Oyuncu, ''Sanırım ona gerçekten inanmak istedim. Sonra onu suçüstü yakaladım. Dışarı çıkmam biraz zaman aldı. Ama bunu yaptıktan sonra hiçbir şey beni geri döndüremez. O gemi battı artık.'' dedi.
Şimdi Ranbir Kapoor'un Deepika Padukone'u kiminle aldattığını söylemek zor, ancak ayrılmalarının ardından, Tamasha oyuncusu o zamanlar Katrina Kaif ile olduğu iddia edilen bir ilişki yaşamaya başladı.
İkili, ilişkilerini toplum içinde asla gerçekten kabul etmedi, ancak İbiza'da bir tatilde görüldü ve fotoğrafları sosyal medyada kısa zamanda popüler oldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.