Diljit Dosanjh ve Parineeti Chopra Bir Projede!

Film yapımcısı Imtiaz Ali, Amar Singh Chamkila'nın hayatına dayanan bir sonraki yönetmenlik çalışması Chamkila için hazır. Mart 2022'de, biyografik filmin başrolünü şarkıcı-aktör Diljit Dosanjh'ın üstleneceği, Parineeti Chopra'nın Amarjot Kaur rolünü deneyeceği bildirildi.
Bir medya portalında yer alan bir habere göre, Parineeti Chopra son birkaç aydır role hazırlanmakla meşguldü. Diljit Dosanjh ve Parineeti birlikte birkaç atölye çalışması yaptı. Çekimler 11 Aralık'ta başlayacak ve iki ay boyunca çekilecek. Aralık ve Ocak 2023'te aralar olacak.
Amar Singh Chamkila bir söz yazarı, müzisyen ve besteciydi. Pencap'tan Chamkila sahne adıyla popüler oldu ve Punjab'ın şimdiye kadar ürettiği en iyi performans gösteren oyunculardan biri olarak kabul edildi. Müziği çevresinden çok etkilendi. Şarkılar, Pencap ve kültürü üzerine bir yorumdu. En iyi bilinen hitleri arasında diğerleri arasında 'Takue Te Takua' ve 'Pehle Lalkare Naal' yer alıyor.
Trajik bir olayda, Chamkila ve karısı Amarjot Kaur, 8 Mart 1988'de çetesinin iki üyesiyle birlikte vahşice vurularak öldürüldü. O zamanlar bildirildiğine göre, motosikletli bir grup silahlı genç birkaç el ateş ederek hepsini ölümcül şekilde yaraladı. onlardan. O sırada herhangi bir tutuklama yapılmadı ve dava bugüne kadar çözülmedi.
Bu arada, Diljit Dosanjh en son Punjabi filmi Babe Bhangra Paunde Ne'de görüldü. Son Hint filmi Good Newwz idi. Şu anda, 9 Aralık'ta Mumbai'de başladığı Hindistan'daki müzik turunda.
Parineeti Chopra ise en son geçen ay Sooraj Barjatya'nın Uunchai'sinde görüldü. Ayrıca Akshay Kumar'ın başrol oynadığı Capsule Gill ile sözleşme imzaladı.