Filmin Gişedeki Başarısızlığı Aamir Khan'ı Sinemadan Uzaklaşmaya Yöneltti!

Bollywood oyuncusu Aamir Khan, Kajol'un başrol oyuncusu olduğu Salaam Venky'nin özel gösteriminde görülüyor. Film, Aamir'i özel olarak karşımıza çıkarıyor. Yönetmenliğini Revathy'nin üstlendiği filmi ve çalışmalarından dolayı Kajol ve Vishal Jethwa'yı övdü. Hatta bir yıl sonra oyunculuğa geri dönmeyeceğini bile söyledi.
Kırmızı halıda konuşan Aamir, ''Ben hiçbir şey yapmıyorum. Son yıllarda sürekli çalışıyorum ve bu yüzden şu anda ailemle biraz zaman geçirmek istiyorum. Paani Foundation ile bir süre ilgileneceğim, yani bir yıl sonra oyunculuğa geri döneceğim. Beni bu küçük rolde görebilirsiniz.'' diyor. Paani Foundation da Aamir'in ve eski eşi Kiran Rao'nun üstlendiği bir kuruluş. 
Kajol ve Vishal'ın performanslarını överek ekledi, ''Kajol ve Vishal çok iyi iş çıkardı. Her oyuncu çok iyi iş çıkarmış. Bu filmin bir parçası olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Revathy'nin bana bu fırsatı verdiği için mutluyum."
Connekkt Media tarafından sunulan ve BLIVE Productions ve RTAKE Studios çatısı altında Suuraj Sinngh, Shraddha Agrawal ve Varsha Kukreja tarafından üretilen Salaam Venky, Revathy tarafından yönetiliyor ve 9 Aralık 2022'de sinemalarda gösterime girecek.
Bu arada Aamir Khan, İspanyol filmi Campeones'in Hintçe versiyonunun yapımcılığını üstlenecek. Aktörün filmde rol alması gerekiyordu ama Laal Singh Chaddha gişede başarısız olunca, bu proje için başka bir şey denemeye çalışıyor gibi görünüyor. Bu durum açıkçası bir hayran olarak beni çok üzüyor çünkü Bolly'nin ne yazık ki artık eskisi gibi olmadığını düşünmekten kendimi alamıyorum.