Genç Yıldızların Net Gelirleri Çok Şaşırtıcı!

Yıldız çocukları olan Bollywood'un şu anki kadrosundan genç aktörler, yollarına çıkan bazı iyi senaryolar seçiyorlar. Önceki filmlerinin gişedeki performansına bağlı olarak ücretlerini artırıyorlar. Daha şimdiden zenginlik yolunda ilerliyorlar.
Bu oyuncuların bazıları diğer dillerdeki film sektörlerinden de teklifler alıyorlar. Bu kişiler Telugu ve Tamil film endüstrilerinden teklif alıyor. Bu haberde, film başına ne kadar ücret aldıklarını ve net değerlerini sizlerle paylaşacağız.
Aktris Janhvi Kapoor, ekranda ilk çıkışını Dhadak ile yaptı. Janhvi'nin performansı, oyunculuk becerileriyle büyülenen izleyicileri tarafından sevildi. Bollywood Life'ta yayınlanan bir rapora göre, Janhvi film başına 3-6 Rs ve marka onayları için 50-60 lakh Rs alıyor. Net değerinin 66 Rs civarında olduğu söyleniyor. Milyonlar yani, milyonlar...Rs sayısı artıkça milyonlar sayısı da artıyor malum...
Telugu filmi RX 100'ün yeniden yapımı olan Tadap ile ilk çıkışıyla popüler olan Ahan Shetty, proje için Rs 80-90 lakh'a sahip. Bollywood Life'a göre net değeri 28-32 Rs civarında.
Ishaan Khatter'in film başına yaklaşık 60-80 lakh Rs aldığı bildiriliyor. Shahid Kapoor'un kardeşi olan bu genç delikanlı, Janhvi Kapoor ile birlikte Dhadak ile çıkış yaptı. Net değerinin 11 - 15 crore civarında olduğu söyleniyor.
Vijay Deverakonda'nın Liger'daki oyunculuğu nedeniyle alaya alınan Ananya Panday'in gişede 3-4 crore Rs aldığı söyleniyor. Bilgiye göre, net değeri 35-45 Rs.
Sara Ali Khan, birçok genç oyuncu arasında en çok aranan aktrislerden biridir. Ücret olarak Rs 5-7 crore talep ettiği söyleniyor. Net değeri şu anda 40-50 crore Rs.
Maşallah maşallah, Allah daha çok versin.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?