Hrithik Roshan'ın Daha Önce Duymadığınız Travmatik Çocukluğu

Bollywood'un Yunan Tanrısı olarak bilinen aktör Hrithik Roshan'ın çocukken vücut imajı ve güven sorunlarından muzdarip olduğu gerçeğine inanmak biraz zor. Ancak 48 yaşındaki oyuncu, son zamanlarda samimi bir şekilde inişli çıkışlı geçen çocukluk dönemlerinden bahsetti.
War oyuncusu, The Indian Express'e verdiği bir röportajda, travmatik çocukluğundan ve bunun ne kadar acı verici bir aşama olduğundan bahsetti. Oyuncu, çocukken kekelediğini, bu nedenle okulda zorbalığa uğradığını ve bırakın kız arkadaşını, 'hiç' arkadaşı olmadığını açıkladı. Eskiden eve gelip sadece ağladığını anlatan Hrithik, o günlerin son derece zor günler olduğunu sözlerine ekledi.
Devam eden Super 30 oyuncusu, omurgasındaki sorunlar nedeniyle dans edemeyeceği için doktorların kendisine oyuncu olmamasını tavsiye ettiğini söyledi. O günleri hatırlayan Hrithik, aylarca bir umutsuzluk duygusuyla çevrili olduğunu, ancak sonunda kendini toparlayıp, zihinsel ve fiziksel sağlığı üzerinde çalışırken güçlendiğini söyledi. Vay be, Hrithik hakkındaki bu gerçeği ben bilmiyordum.
Çalışma alanına gelecek olursak Hrithik Roshan en son Vikram Vedha'da Saif Ali Khan ile görüldü. Yakında Siddharth Anand'ın Fighter'ında Deepika Padukone ve Anil Kapoor ile birlikte görülecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?