Hrithik Roshan ve Tiger Shroff İkilisi Bu Sefer Hollywood Yeniden Yapımı İçin Mi Birleşiyor?

Hrithik Roshan ve Tiger Shroff, Bollywood'daki aksiyon alanında oldukça etkili isimlerden ikisi şüphesiz ve ikili 2019'da Siddharth Anand'ın War filmi için bir araya geldiklerinde hayranları bundan daha fazlasını istedi. Hayranlarının dileği gerçek olmak üzere gibi görünüyor çünkü bir kez daha bir araya gelme ihtimalleri var. Raporlara göre, Hrithik ve Tiger bir aksiyon filmi için işbirliği yapabilir, ancak bu sefer bir Hollywood filminin resmi olarak yeniden yapımı olacak.
Bollywood bir süredir yeniden yapımlarla uğraşıyor ve her zaman iyi olmayabiliyor ancak Hintli izleyicilerin ilgisini çekebilecek pek çok film olduğu için riske değer. Bhool Bhulaiyaa ve Drishyam gibi filmler gişede oldukça başarılı oldu.
Ve şimdi, IndiaToday.in Blurr tarafından yayınlanan bir habere göre, yapımcı Vishal Rana, Jason Statham'ın oynadığı Fransız aksiyon-gerilim filmi The Transporter'ın [2002] resmi haklarını satın aldığını açıkladı. ''Farklı birçok senaryo geliştirme sürecindeyiz. Şu anda yeni yazarlardan birçok hikaye duyuyoruz. Aksiyonu, büyük ölçekli aksiyon filmlerini seviyorum. Bu yüzden The Transporter'ın yeniden çevrimini yapıyorum. The Transporter'ın resmi çevrim haklarına sahibiz. Önümüzdeki yıl çalışmalara başlamayı planlıyoruz.'' dedi. Yapımcı, film için kimi ekibe almayı istedikleri konusunda herhangi bir isim anmasa da, haberlere inanılacak olursa, Hrithik Roshan, Tiger Shroff ve Ranveer Singh, seri için düşünülüyor. Tiger'ın yer aldığı aksiyon filmlerini izlemediğim için pek heyecanlı olduğum söylenemez. Neyse bana bakmıyor zaten.