İki Efsane Filmin Yeniden Çevrimi ve Devamı Geliyor!

Anand Pandit Motion Pictures, Eros International ve Parag Sanghvi, Vishal Bhardwaj'ın çok beğenilen Omkara'sının yeniden çevrimini ve Akshay Kumar ile John Abraham'ın başrollerini paylaştığı Desi Boyz'un devam filmini ortaklaşa duyurdular.
Haberi paylaşan Anand Pandit yaptığı açıklamada, ''Evet, iki ikonik filmin devamı ve yeniden yapımı için Eros International & Parag Sanghvi ile iş birliği yaptığım doğrudur. Bu iki film Omkara ve Desi Boyz'un her biri hikaye anlatımı, yıldız kadrosu ve müzikleriyle kendi dönemlerinde çığır açıcıydı. Kendi türlerine hakimiyetleri nedeniyle hala unutulmazlar. Farklı nedenlerle takip ettikleri çizgileri var ve bu hitleri yeniden ziyaret etmek ve yeni nesil izleyiciler için hikayelerini ileriye taşımak için mükemmel bir zaman gibi görünüyordu.'' diyor.
Omkara, Bhardwaj'ın William Shakespeare'in klasik draması Othello'yu uyarlamasıydı ve Ajay Devgn, Saif Ali Khan, Kareena Kapoor Khan, Vivek Oberoi, Konkona Sen Sharma ve Bipasha Basu'nun rol aldığı filmdi. Deepika Padukone ve Chitrangada Singh'in de rol aldığı Desi Boyz, David Dhawan'ın oğlu ve Varun Dhawan'ın erkek kardeşi Rohit Dhawan'ın ilk yönetmenlik denemesiydi.
Eros Motion Pictures Başkanı Sunil Lulla, ''Anılarımızda silinmez kalan bu filmlerin büyüsünü yeniden canlandırmak için Anand Bhai ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. En sevdiğimiz sinema karakterlerine ne olduğunu ve yolculuklarının onları şaşırtıcı yönlere götürüp götürmediğini sık sık merak etmişizdir. Bu filmler buna benzer pek çok soruyu yanıtlayacak. Onlara yeni enerji ve canlılık katarken bile bu klasiklerin özünün bozulmadan kalmasını sağlamak için birlikte çalışacağız.'' dedi.
Sanghvi, "Bu harika projelerin bir parçası olduğum için gerçekten çok heyecanlıyım. Bu klasik hitlerin mirasını ileriye taşımak heyecan verici olacak. Eros Motion Pictures'ın küresel olarak dijital platformlar da dahil olmak üzere dağıtım ve pazarlamayı en üst düzeye çıkarmak için en iyi konumlandırıldığı yer Hindistan olduğundan, Eros International ile ortaklık çok stratejik."
İki filmin yapımcıları, şu an için filmlerin yıldız kadrosunu açıklamadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?