İlk Yıldönümleriniz Kutlu Olsun!

Nice yıldönümlerine Katrina Kaif ve Vicky Kaushal! Geçen yıl Rajasthan'da samimi bir törenle 9 Aralık'ta dünyaevine giren çift, bugün birinci evlilik yıldönümlerini kutladı. İkili, sosyal medya hesaplarından düğün günlerinden bir kaç fotoğraf paylaştı. Öte yandan Katrina, Vicky'nin onu eğlendirmek için şenlik ateşinin yanında dans ettiği bir video da paylaştı.
Vicky, "Zaman uçup gidiyor... ama seninle en büyülü şekilde uçuyor aşkım. Evliliğimizin bir yılı kutlu olsun. Seni hayal bile edemeyeceğin kadar çok seviyorum!" diye yazdı, paylaşımının başlığına. Ona özel günlerini dileyerek, "İlk Yılımız Kutlu Olsun" dedi ve ardından kırmızı bir kalp emojisi ekledi.
Gönderilerinin yorum bölümü dilek ve tebriklerle doldu. Vicky'nin babası "Nice beraber yıllara. Tanrı'nın nimetleri her zaman sizinle olsun, aileye çok fazla mutluluk getirdin. Sevgilerle.'' yazarken Ileana D'Souza, "Siz ikiniz! Mutlu Yıldönümleri.'' yazdı.
Bollywood Life'ın haberine göre Katrina, eşi Vicky'ye gösterişli bir araba hediye etti. Ancak rengi hala gizli tutuluyor. Öte yandan Vicky Kat'a, birinci evlilik yıl dönümünde kişiye özel bir mücevher alacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?