İşte Katrina Kaif'in Zamanında Reddettiği Filmler!Bir oyuncunun filmleri reddetmesi eğlence dünyasında yaygın bir şey ve bu Bollywood'da da farklı değil. Yıldızlar, başkaları lehine veya tarihleri uygun olmadığı için, karaktere uymayacağını düşündükleri ve daha fazlası için projeleri defalarca reddetti. Bunlar arasında Katrina Kaif'i konuşacağız bugün.
Katrina Kaif'in reddettiği 7 filmin Deepika Padukone, Priyanka Chopra Jonas, Shraddha Kapoor ve daha fazlasının kariyerlerini yükseltmeye yardımcı olduğunu öğrendik. 
Chennai Express
Raporlara göre Katrina Kaif, Rohit Shetty'nin 2013 aksiyon-komedisi Chennai Express'te Meenalochni Azhagusundaram namı diğer Meenamma'yı oynamak için ilk tercihti, Evet Deepika Padukone değildi ama Shetty, Kaif'in filmde Shah Rukh Khan'ın karşısında oynamasını istedi ama o hayır dedi. TOI'ye göre, Katrina'nın bu çok sevilen karaktere hayır demesinin nedeni, Güney Hindistan kökenli olması nedeniyle rahat olmamasıydı. Bu retten sonra yapımcılar Deepika Padukone'a teklif götürdü.
Goliyon Ki Raasleela: Ram Leela
Deepika Padukone, 2013 yapımı Goliyon Ki Raasleela: Ram Leela'da sadece film yapımcısı Sanjay Leela Bhansali ile çalışmak için değil, aynı zamanda hayatının aşkını bulmak için de altın bir fırsat yakaladı. Deepika, bu Ranveer Singh filmine hayır dediği için Katrina Kaif'e teşekkür edebilir. Kaif'in filmi reddetmesinin nedeni bilinmiyor. Film gişede 200 Rs'den fazla crore kazandı ve yılın en çok hasılat yapan filmlerinden biri oldu.
Barfi!
Katrina Kaif ve Ranbir Kapoor, hem ekranda hem de ekran dışında çarpıcı bir çift oldu. Barfi'nin yapımcıları siyasi gerilim filmi Raajneeti'de onları bir arada gördükten sonra ona Barfi'de Shruti Ghosh rolünü teklif etti. Raporlara göre, bilinmeyen nedenlerle rolü geri çevirdi. Daha sonra aktris Ileana D'Cruz, Kapoor ve Priyanka Chopra ile birlikte rolü oynaması için görevlendirildi.
Half Girlfriend
Bu Chetan Bhagat romanının resmi uyarlamasında Shraddha Kapoor'un başrol oynamak için ilk tercih olmadığına inanabiliyor musunuz? Yapımcılar başlangıçta Arjun Kapoor'un karşısında Kat'ı seçmeyi planlıyorlardı. TOI'ye göre Kaif, bir üniversite öğrencisi rolüne uymayacağını düşündüğü için rolü reddetti.
Gunday
Ali Abbas Zafar'ın yönettiği aksiyon gerilim filmi, Ranveer Singh ve Arjun Kapoor kardeşliğiyle tanınırken, Priyanka Chopra Jonas yine de Müfettiş Nandita Sengupta olarak kalbimizi çalmayı başardı. İlginç bir şekilde, yapımcıların 2014'te kadroya almak istedikleri kişi Priyanka değil, güzel Katrina Kaif idi. Raporlar, Kat'in diğer taahhütler ve yoğun programı nedeniyle filmi reddettiğini gösteriyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?