Kartik Aaryan'ın Filmi Rafa Mı Kaldırıldı?

Bir süre önce film yapımcısı Hansal Mehta, yakında Kartik Aaryan'ın başrol oynayacağı bir filmi yöneteceğini duyurmuştu. Ancak, duyurudan aylar sonra projede hiçbir ilerleme olmadı. Aslında, sektör dedikoduları yapımcıların artık odak noktasını projeden tamamen değiştirdiklerini iddia ediyor. Kartik ve Hansal'ın ortak girişimleri için meşgul oldukları sebebiyle filmin neredeyse rafa kaldırıldığını iddia ediyor.
İsimsiz projenin gecikmesiyle ilgili ayrıntıları açıklayan iyi bir sektör kaynağı, Bollywood Hungama'yı özel olarak bilgilendirdi, ''Evet, Kartik ve Hansal birlikte çalışmayı planlamış ve isimsiz bir girişimi duyurmuşlardı. Ancak projede sürekli gecikmeler oldu ve şimdi film süresiz olarak ertelenmiş gibi görünüyor.'' Gecikmeler hakkında daha fazla konuşan kaynak şöyle devam ediyor: "Kartik Aaryan, Bhool Bhulaiyaa 2'nin başarısı ve Freddy'nin hedefine ulaşmasıyla birlikte, bugün en çok aranan yeteneklerden biri haline gelen muhteşem bir 2022 geçirdi. Ayrıca Katrik'in zaten Shehzada ve Satyaprem Ki Katha ile eli dolu, bu yüzden yakın gelecekte başka bir şey için zamanı olması pek olası değil. Hansal, Modern Love: Mumbai ile çok meşgul ve Scam 2023 ve üzerinde çalıştığı birkaç proje daha var. Yani aslında hem yönetmen hem de oyuncu meşgulken işbirliği askıya alındı.'' dedi.
Kaynak, filmin rafa kaldırıldığını belirtmekten kaçınsa da, ''Filmin rafa kaldırıldığını söyleyemezsiniz, çünkü hem Kartik hem de Hansal hala filmi yapmaya hevesli. Her ikisinin de zamanı ve tarihleri olduğunda ona ulaşacaklar. Ama o zamana kadar film ikinci planda kalacak.'' İkiliye yakın bir kaynak da benzer bir düşünceyi tekrarlayarak, ''Hayır, filmle çok ilgililer. Sadece ikisinin de projeye ayıracak zamanı olmadı.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?