Kartik Aaryan'ın Özgüveni Tavan!

Son zamanlarda -özellikle- gittikçe daha da popüler hale gelen oyuncu Kartik Aaryan, bu yılın mayıs ayında vizyona giren Bhool Bhulaiyaa 2 ile gişede başarıyı yakaladı. Pek çok projeye imza attı ve şu anda yıllar boyunca sıkı çalışmasının meyvelerini topluyor ve aynı zamanda rahat komedi türünden çıkarak risk alıyor.
Kartik, Bhool Bhulaiyaa serisini devralan son sürümünde Rooh Baba'yı canlandırmasıyla ve ayrıca takıntılı ve toksik bir aşık rolünü oynadığı son filmi Freddy ile hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından övüldü.
Yakın zamanda News 18 ile yaptığı bir röportajda, Pyaar Ka Punchnama oyuncusu mevcut alkışlar ve başarıdan dolayı çok mutlu ve samimi bir şekilde, ''Pek çok film yapımcısının bir numaralı tercihi oldum ve bunun devam etmesini istiyorum. Kulağa biraz kibirliymişim ya da aşırı özgüvenli biriymişim gibi gelebilir ama bu aynı zamanda beni motive ediyor.''
Kaynaklara göre, başka bir Akshay Kumar klasiği olan Hera Pheri filmi için de başrolü kaptı. Gelecekle ilgili planlarından bahsederken, ''Her zaman bir numaralı oyuncu olmak istediğimi söyledim. Amacım, film yapımcılarının bir rolü benden daha iyi kimsenin yapamayacağına inanmalarını sağlamak. Ben benim dışımda diğer aktörlerin onlara görünmemelerini istiyorum." diye ekliyor. ''Sanırım amacıma ulaşıyorum ve gelecek yıl benden başka seçenek kalmayacak (filmler için ilk tercihleri olarak).'' Bayağı da kendine güveni artmış Kartikçiğimizin.
Geçenlerde, Kartik'in Allu Arjun'un 2020'de vizyona giren filmi Ala Vaikunthapurramuloo'nun yeniden yapımı olan Shehzada filminin tanıtım filmi çıktı; bu bağlamda Kartik Aaryan, başka dillerde de film yapmaya açık olduğunu belirtti. "Her dilde film yapmaya açığım ama bu tamamen senaryoya bağlı ama bir Telugu veya Tamil filmi yapmayı çok isterim." Aşka da açık olduğunu ancak kariyerine odaklanmak için doğru zaman olduğunu düşündüğünü ve evlenmesi için ailesinden herhangi bir baskı görmediğini söyleyerek özel hayatından da biraz bahsetti. Görüyoruz ki Kartik'in maşallahı var. Yorumlarınız neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?