Kartik Aaryan'ın Yeni Bir Kız Arkadaşı Mı Var?

Kartik Aaryan, Bhool Bhulaiyaa 2 filmi gişede gerçekten olumlu tepkiler aldığı için profesyonel olarak oldukça iyi bir yıl geçirdi ve öte yandan, OTT sürümü Freddy de izleyiciler ve eleştirmenler tarafından alkışlandı. Yeni yıla sadece birkaç gün kala, Bollywood ünlülerimiz kutlama yapmak için çeşitli yerlere gidiyor. Kartik de yeni yılını kutlamak için Paris'e uçtu.
Freddy aktörü, yıllarca süren sıkı çalışmanın ardından çok kazanılan başarının tadını çıkarıyor, ancak aşk hayatı daha ilginç. Sara Ali Khan da dahil olmak üzere daha önce yardımcı yıldızlarıyla ilişkileri olmuştu.
Son zamanlarda, oyuncunun Hrithik Roshan'ın kuzeni Pashmina Roshan ile çıktığına dair söylentiler dolaşıyordu. Güncel paylaşımlara göre Pashmina da son birkaç gündür Paris'te tatil yapıyor. Hatta Noel'de kendi fotoğraflarını bile paylaştı ve haberlere göre Hrithik Roshan, kız arkadaşı Saba Azad ve oğulları Hrehaan ve Hridaan ile birlikte Paris'te tatil yapıyor. Ve şimdi, Kartik de Paris'e uçarken, spekülasyonlar güçlendi; oyuncu, Fransa'ya gittiğini gösteren bir fotoğrafını yayınladı.
Daha önce bir habere göre Kartik, kendisinin ve Pashmina'nın sadece iyi arkadaş olduklarını ve birbirleriyle vakit geçirmekten hoşlandıklarını söylemişti. Tabii aynı anda aynı yerde olmaları ne kadar doğru bilgiler verir, bilinmez.
Profesyonel cephede, Pashmina Roshan yakında Rohit Saraf, Jibraan Khan ve Naila Grewal ile birlikte 'Ishq Vishq'in devam filmi ile Bollywood çıkışını yapacak.
Öte yandan, Kartik Aaryan, 'Aashiqui 3', 'Captain India' ve gelecek yıl vizyona girecek olan 'Satyaprem Ki Katha ve' Shehzada' filmlerinde yer alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?