Manish Malhotra'nın Partisinde Hangi Ünlü Ne Giymiş?

Bollywood ünlüleri, dünkü, tasarımcı Manish Malhotra'nın doğum günü partisine en şık halleriyle geldiler. Bunlar arasında Gauri Khan, Kareena Kapoor, Kriti Sanon, Malaika Arora, Janhvi Kapoor ve Khushi Kapoor vardı.
Tasarımcı Manish Malhotra'nın doğum günü partisi için birkaç Bollywood ünlüsü en şık görünümleriyle ortaya çıktığı pazartesi günü yıldızlı bir geceydi. Gauri Khan, siyah elbiseli haliyle karşımızdaydı. Kankalar Kareena Kapoor, Malaika Arora, Karisma Kapoor ve Amrita Arora da siyahlar giyiyordu ve partide yeniden bir araya geldiler. Bu arada, Janhvi Kapoor parlak sırtı açık bir elbise seçti ve Kriti Sanon pembeyi tercih etti.
Kareena Kapoor ve tüm kız çetesi, Manish'in doğum günü partisine katıldıklarında birlikte poz verdiler. Kareena, parti için basit bir kareli gömlek ve siyah pantolon seçti. Karisma Kapoor, resmi olmayan siyah bir takım elbiseyle ona katıldı. Malaika ona kısa beyaz üst ve yüksek topuklu siyah çizmelerle katıldı. Kız kardeşi Amrita Arora siyah bir üst, siyah pantolon ve ona uygun bir blazer ceket giymişti.
Janhvi, partiye kız kardeşi Khushi Kapoor ile katıldı. Janhvi sırtı açık turuncu bir elbise giymişti, Khushi ise baskılı kahverengi bir elbise giymişti. Partiden sonra birlikte çıkış yaptıkları görüldü. Khushi, gelecek yıl Zoya Akhtar'ın The Archies ile çıkışını yapmaya hazır.
Kriti Sanon da uyluk hizasında yırtmaçlı ve uyumlu topuklu, bedene oturan pembe bir elbiseyle tarzını ortaya koydu. Manish'in evinin önünde magazincilere poz verip gülümserken görüldü. Shilpa Shetty, siyah bir üstle eşleştirilmiş siyah ve mavi bir kot pantolonla ilginç bir tarza sahipti. Kız kardeşi Shamita Shetty de ona katıldı ve siyah bir tişört ve kısa etekle görüldü.
Sara Ali Khan, beyaz kısa bir üst ve uyumlu bir ceketle giyimini sade tuttu. Coolie No 1 rol arkadaşı Varun Dhawan, eşi Natasha Dalal ile birlikte geldi. Natasha, aynı zamanda bir tasarımcı ve kısa ve ışıltılı mavi bir elbiseyle görüldü. Vaani Kapoor da baskılı beyaz maksi bir elbiseyle görüntülendi. Nora Fatehi ise siyah bej rengi bir elbiseyle poz verdi. Ay okurken ve yazarken yoruldum. 
Tek soru şu...Manish nerede? 😂😂