Meğer Shah Rukh Khan Kızı İçin Günlük Tutuyormuş!

Shah Rukh Khan ve Gauri Khan'ın kızı Suhana Khan, oyunculuğunu Zoya Akhtar'ın Netflix projesi The Archies ile yapmaya hazırlanıyor. Geçenlerde çekimi tamamladıktan sonra, babası SRK tarafından kendisine hediye edilen bir günlükten birkaç görüntü paylaşmak için sosyal medya hesabını kullandı.

Bilmeyenler için günlük, kralın yıllar boyunca yazdığı oyunculuk notlarından oluşuyordu. Şimdi, Suhana'nın gönderisinden bir gün sonra, süperstarın röportajının eski bir videosu sosyal medyada viral oluyor.
2014'te Shah Rukh Khan, The Anupam Kher Show - Kucch Bhi Ho Sakta Hai'ye konuk oldu. Gösteride Pathaan yıldızı, Suhana Khan'ın oyuncu olmasını istediğini ve onun için oyunculuk üzerine bir kitap yazdığını paylaştı.
Ünlü oyuncu, "Kızımın oyuncu olmasını çok istiyorum. Bu yüzden kimsenin beni dinlememesine karar verdim, kızım küçük, bu yüzden bir tür saygı olarak onun için yazdığım kitabı okuyacak. Oyunculukla ilgili aklıma ne zaman bir şey gelse, onu yazıyorum.'' dedi.
Anupam Kher, "Yani kızınız için oyunculuk üzerine bir kitap yazıyorsunuz?" diye sordu ve Shah Rukh Khan, "Evet, sadece onun için. 3-4 satırlık kısa kişisel deneyimlerimi yazıyorum. Onun için yazmak geliyor içimden. Çünkü birine nasıl davrandığımı söylemem gerektiğini düşünüyorum. Onlara bunu anlatmaya çalıştığımda rol arkadaşlarım bundan kaçınıyorlar. Bu yüzden kızımın o kitabı okumasını ve ondan bir şeyler öğrenmesini istiyorum.''
Anupam Kher ayrıca kitap için bir isim düşünüp düşünmediğini sordu ve Shah Rukh, "Adı, 'Suhana'ya, oyunculuk üzerine. Babandan.''' olacağını söyledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?